www.Golldennet.com/گلدن نت
بهترین جراح بینی گوشتی | بینی گوشتی | جراحی بینی گوشتی | دکتر سید هادی حسینی نسب

بهترین جراح بینی گوشتی

بینی گوشتی و بزرگ
بینی گوشتی و بزرگ
بهمن ۳, ۱۳۹۶
مراقبت های بعد از عمل سپتوپلاستی
مراقبت های بعد از عمل سپتوپلاستی
بهمن ۷, ۱۳۹۶
بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی موضوعی است که ما قصد داریم در این مقاله درباره آن به شما عزیزان اطلاعات دهیم، بهترین جراح برای بینی های گوشتی جراحی است که بطور کامل از خصوصیات بینی های گوشتی اطلاع داشته باشد و علم آن را داشته باشد و بداند توسط چه راه ها و تغییراتی می تواند فرد دارای بینی گوشتی را به نتیجه دلخواه خود برساند. تجربه یکی دیگر از فاکتور های جراح بینی گوشتی می باشد، هرچه تجربه جراح در این ضمینه بیشتر باشد مهارت کافی را برای انجام تغییرات در بینی گوشتی پیدا می کند.

 

بهترین جراح بینی گوشتی

 

ویژگی بینی گوشتی

پوست بینی در جراحی بینی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و نتیجه جراحی به آن بستگی دارد. عموما بینی های گوشتی دارای پوست ضخیمی می باشند. پوست ضخیم بینی یکی از بارز ترین ویژگی بینی های گوشتی می باشد. بهترین نوع پوست بینی، پوست معمولی است، زیرا در پوست های خیلی نازک، کوچک ترین خطا و اشتباهی در جراحی مشاهده می شود و در پوست های ضخیم ، پس از جراحی بینی نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به دیگر پوست های بینی دارند.

در کل بینی های گوشتی پوستی ضخیم دارند که ضخامت آن در هر بینی متفاوت است و غضروف بینی های گوشتی نازک تر از بینی های استخوانی می باشد.

جراحی بینی گوشتی

عموما در عمل جراحی بینی های گوشتی ، جراح اسکلت بینی بین استخوان و غضروف را تغییر می دهد اما در پوست بینی هیچ گونه تغییری را اعمال نمی کند. در این جراحی ها یعنی جراحی بینی گوشتی هرچه پوست ضخیم ‌تر باشد، مدت زمان جمع شدن پوست طولانی تر می شود.

جناب آقای دکتر سید هادی حسینی نسب، متخصص گوش و حلق و بینی ، یکی از جراحان ماهر و با تجربه ای می باشد که در تهران فعالیت می کند. با مراجعه به ایشان می توانید از داشتن بهترین نتیجه پس از جراحی اطمینان کامل داشته باشید.

حتی شما عزیزان می توانید در ابتدا به آدرس اینستاگرام آقای دکتر که در سایت وجود دارد مراجعه و نمونه کار های ایشان را مشاهده کنید سپس با شماره هایی که در سایت و اینستاگرام وجود دارد تماس گرفته و به مطب ایشان مراجعه کنید.

 

 

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =