www.Golldennet.com/گلدن نت
بهترین جراح بینی گوشتی | بینی گوشتی | جراحی بینی گوشتی | دکتر سید هادی حسینی نسب

بهترین جراح بینی گوشتی

مراقبت های بعد از جراحی بینی
مراقبت های بعد از جراحی بینی
نوامبر 23, 2019
عمل جراحی بینی
عمل جراحی بینی
ژانویه 2, 2020
بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی موضوعی است که ما قصد داریم در این مقاله درباره آن به شما عزیزان اطلاعات دهیم، بهترین جراح برای بینی های گوشتی جراحی است که بطور کامل از خصوصیات بینی های گوشتی اطلاع داشته باشد و علم آن را داشته باشد و بداند توسط چه راه ها و تغییراتی می تواند فرد دارای بینی گوشتی را به نتیجه دلخواه خود برساند. تجربه یکی دیگر از فاکتور های جراح بینی گوشتی می باشد، هرچه تجربه جراح در این ضمینه بیشتر باشد مهارت کافی را برای انجام تغییرات در بینی گوشتی پیدا می کند.

 

بهترین جراح بینی گوشتی

 

ویژگی بینی گوشتی

پوست بینی در جراحی بینی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و نتیجه جراحی به آن بستگی دارد. عموما بینی های گوشتی دارای پوست ضخیمی می باشند. پوست ضخیم بینی یکی از بارز ترین ویژگی بینی های گوشتی می باشد. بهترین نوع پوست بینی، پوست معمولی است، زیرا در پوست های خیلی نازک، کوچک ترین خطا و اشتباهی در جراحی مشاهده می شود و در پوست های ضخیم ، پس از جراحی بینی نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به دیگر پوست های بینی دارند.

در کل بینی های گوشتی پوستی ضخیم دارند که ضخامت آن در هر بینی متفاوت است و غضروف بینی های گوشتی نازک تر از بینی های استخوانی می باشد.

ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی

همانطور که می دانید جراحی و فرم دهی بینی های گوشتی به دلیل ویژگی های ساختاری این نوع از بینی مشکل تر از بینی های استخونی بوده و چنانچه در مورد انتخاب جراح بینی دقت نکرده و بهترین جراح بینی گوشتی شهر محل سکونت خود را انتخاب نکنید ممکن است نتیجه به دست آمده از این جراحی بینی چندان موفقیت آمیز نباشد.

در ادامه به تعدادی از خصوصیات بارز بهترین جراحان بینی اشاره کرده ایم که می بایست آن ها را در انتخاب پزشک خود مد نظر قرار دهید.

با وجدان بودن

یک جراح بینی خوب به دلیل منافع مالی خود این عمل زیبایی را برای همگان انجام نداده و تنها افرادی را جراحی می کند که از موفقیت آمیز و بی خطر بودن نتیجه برای آن ها اطمینان داشته باشد.

آگاهی از انتظارات بیماران

یکی از فاکتورهایی که در حین انتخاب فرم بینی باید به آن دقت شود سلیقه بیماران است. به همین دلیل بهترین جراحان بینی قبل از انجام این عمل زیبایی از آن ها می خواهند که به طور شفاف در رابطه با انتظارات و توقعاتشان از جراحی بینی گوشتی صحبت کنند.

بررسی وضعیت سلامت بیماران

برای اینکه در حین جراحی بینی هیچ مشکلی پیش نیامده و این جراحی به ایمن ترین شکل ممکن انجام شود پزشکان نه تنها پیش از آن از فرد سوالاتی در مورد ابتلا به بیماری های مزمن و مصرف داروهای خاص می پرسند که آزمایشاتی را نیز برای آن ها تجویز کرده و به این ترتیب مشخص می کنند که فرد آمادگی لازم برای عمل زیبایی بینی را دارد یا خیر؟!

 

 

تجویز عکسبرداری های لازم

با اینکه دست پزشک برای فرم دهی بینی های گوشتی باز نیست ولی بهترین جراحان بینی قبل از انجام جراحی به منظور بررسی دقیق بینی و اجزای صورت اقدام به عکسبرداری از زوایای مختلف بینی و صورت می نمایند.

صبور و خوش برخوردن بودن

بیماران معمولاً به دلیل ترس از نتیجه جراحی بینی که موفقیت آمیز خواهد بود یا نه، ترس از بیهوشی و غیره دچار استرس بوده و دائم از پزشک سوال می پرسند.

بهترین جراحان بینی وضعیت مراجعان خود را درک کرده، با صبوری و ارائه توضیحات لازم از میزان استرس آن ها می کاهند.

دیگر ویژگی بهترین جراحان بینی عبارتنداز:

  • اشراف کامل بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی دارند.
  • تجربه زیادی در زمینه جراحی انواع بینی و فرم های آن دارند.
  • کارنامه کاری آن ها درخشان و موفقیت آمیز است.

جراحی بینی گوشتی

عموما در عمل جراحی بینی های گوشتی ، جراح اسکلت بینی بین استخوان و غضروف را تغییر می دهد اما در پوست بینی هیچ گونه تغییری را اعمال نمی کند. در این جراحی ها یعنی جراحی بینی گوشتی هرچه پوست ضخیم ‌تر باشد، مدت زمان جمع شدن پوست طولانی تر می شود.

جناب آقای دکتر سید هادی حسینی نسب، متخصص گوش و حلق و بینی ، یکی از جراحان ماهر و با تجربه ای می باشد که در تهران فعالیت می کند. با مراجعه به ایشان می توانید از داشتن بهترین نتیجه پس از جراحی اطمینان کامل داشته باشید.

حتی شما عزیزان می توانید در ابتدا به آدرس اینستاگرام آقای دکتر که در سایت وجود دارد مراجعه و نمونه کار های ایشان را مشاهده کنید سپس با شماره هایی که در سایت و اینستاگرام وجود دارد تماس گرفته و به مطب ایشان مراجعه کنید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات