www.Golldennet.com/گلدن نت
بهترین سن جراحی بینی | جراحی زیبایی بینی | جراحی بینی | جراح بینی تهران | متخصص جراحی گوش و حلق و بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

بهترین سن جراحی بینی

تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی
تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی
ژوئن 20, 2018
شیردهی و جراحی بینی
شیردهی و جراحی بینی
ژوئن 27, 2018
بهترین سن جراحی بینی

بهترین سن جراحی بینی

بهترین سن جراحی بینی : هر عمل زیبایی بهتر است در محدودیت سنی خود انجام شود تا بتواند نتایج مطلوبی برای افراد به وجود آورد. جراحی بینی نیز یکی از مشهور ترین جراحی های زیبایی است که برای انجام افراد باید در بازه سنی مناسبی باشند.

تعدادی از جراحان بینی عمل بینی زیر ۱۸ سال را توصیه نمی کنند، اما این جراحی زیبایی به شکل گیری کامل بینی بستگی دارد، در صورتی که فرد از نظر جسمی به تکامل برسد می توانند برای انجام این عمل زیبایی اقدام کند.

بهترین زمان عمل بینی

برای آگاهی از بهترین زمان عمل بینی می توانید به یک پزشک متخصص جراحی بینی مراجعه کنید. وی پس از انجام معاینات لازم به اطلاع شما می رساند که آیا کاندید مناسبی برای انجام جراحی زیبایی بینی هستید یا خیر.

بهترین سن جراحی بینی به سن بلوغ افراد بستگی دارد. سن بلوغ در هر فردی متفاوت است.

دختران پس از شانزده الی هفده سالگی و پسران پس از هفده الی هجده سالگی می توانند جراحی بینی انجام دهند. اهمیت بازه سنی به این دلیل است که کاندیدای جراحی زیبایی بینی باید برای انجام چنین جراحی زیبایی ، رشد بینی شان به صورت کامل شکل گرفته باشد تا بعد از جراحی بینی هیچ گونه مشکلی برای افراد به وجود نیاید.

در برخی مواقع ممکن است افراد بلوغ زودرس داشته باشند. این دسته از کاندیدا زمانی می توانند برای جراحی بینی اقدام کنند که بینی شان به طور کامل رشد کرده باشد.

 

بهترین سن جراحی بینی

 

جراح بینی خوب

پس از گذراندن دوره سنی مناسب کاندیدا باید به دنبال جراح بینی خوب و مجرب باشند. این انتخاب یکی از مهم ترین انتخاب هایی است که در زندگی افراد تاثیر بسزایی می گذارد، زیرا جراح بینی یکی از مواردی می باشد که در تعیین نتیجه جراحی بینی نقش دارد.

جراحی بینی

برای انجام جراحی بینی ابتدا باید اهداف از انجام این جراحی زیبایی مشخص شود.

برخی از افراد به دلیل برطرف کردن مشکلات عملکردی بینی و برخی دیگر به دلیل زیبایی دست به انجام جراحی بینی می زنند.

دسته سومی هم وجود دارد که جهت برطرف کردن مشکلات بینی به صورت همزمان عمل زیبایی بینی نیز انجام می دهند.

جراحی بینی علاوه بر اصلاح عملکرد بینی و ایجاد زیبایی، اعتماد به نفس افراد را نیز افزایش می دهد که همین امر در زندگی آینده آن ها نقش تاثیر گذاری دارد.

 

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات