www.Golldennet.com/گلدن نت
بینی گوشتی و بزرگ | بینی گوشتی | جراحی بینی | جراحی بینی گوشتی | دکتر سید هادی حسینی نسب

بینی گوشتی و بزرگ

سپتوپلاستی چیست
سپتوپلاستی چیست
ژانویه 22, 2018
مراقبت های بعد از عمل سپتوپلاستی
مراقبت های بعد از عمل سپتوپلاستی
ژانویه 27, 2018
بینی گوشتی و بزرگ

بینی گوشتی و بزرگ

بینی گوشتی و بزرگ : همه افراد بینی هایی شبیه به هم ندارند، بینی ها انواع متفاوتی دارد که برخی طبیعی، برخی استخوانی، برخی گوشتی و … هستند. هرکدام از انواع بینی ها خصوصیات مخصوص خود را داند. ما در این مقاله سعی داریم درباره بینی های گوشتی و بزرگ برای شما عزیزان صحبت کنیم.

 

بینی گوشتی و بزرگ

 

خصوصیات بینی های گوشتی

بینی های گوشتی پوستی ضخیم و غضروفی نازک دارند. این دسته از بینی ها پوستی چربی زا دارند، به بیانی ساده تر چربی پوست بینی های گوشتی بیشتر از دیگر بینی ها می باشد. مشخصات دیگر این بینی ها شامل موارد زیر می باشند:

  • غضروف پهن و بزرگ در جلوی بینی
  • زیاد بودن بافت های همبند در زیر پوست
  • حالت ارتجاعی بودن بافت ضعیف غضروفی

جراحی بینی های گوشتی

اکثر افرادی که بینی های گوشتی دارند به دلیل بزرگ بودن و پهن بودن بینی شان در مقایسه با فرم صورت شان برای جراحی بینی اقدام می کنند. همانطور که در مقالات قبلی نیز به اطلاع شما عزیزان رسانیدم، دوران بهبودی بینی های گوشتی در مقایسه با دیگر بینی ها بیشتر و طولانی تر می باشد. تورم و کبودی پس از جراحی بینی در بینی های گوشتی برای مدت بیشتری بر روی بینی ها باقی می مانند به همین دلیل کاندیدای انجام جراحی بینی گوشتی و بزرگ نباید عجله ای برای مشاهده نتیجه جراحی خود داشته باشند.

لازم به ذکر است که ضخامت پوست یکی از عوامل تعیین کننده در نتیجه جراحی می باشد. در جراحی بینی گوشتی تنها راه برای تغییر در ساختار بینی، تغییر در غضروف و استخوان بینی می باشد که به روش های متفاوتی می توان این امر را انجام داد.

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه جراحی بینی های گوشتی همانند بینی های استخوانی و معمولی به عواملی بستگی دارد که برای آگاهی از این عوامل می توانید با شماره هایی که در سایت وجود دارند، با مطب دکتر سید هادی حسینی نسب تماس بگیرید و پرس و جو کنید.

برای اطلاع و آگاهی بیشتر درباره این جراحی به مقالات ما که در سایت موجود می باشند مراجعه کنید.

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات