www.Golldennet.com/گلدن نت
تشخیص بینی گوشتی | بینی گوشتی | جراحی بینی گوشتی | دکتر سید هادی حسینی نسب

تشخیص بینی گوشتی

تغذیه بعد از عمل بینی
تغذیه بعد از عمل بینی
ژانویه 29, 2018
مراقبت بعد از عمل سینوزیت
مراقبت بعد از عمل سینوزیت
ژانویه 31, 2018
تشخیص بینی گوشتی

تشخیص بینی گوشتی

تشخیص بینی گوشتی : هر فردی نسب به دیگری بینی متفاوتی دارد، بینی ها انواع مختلی دارند که شامل بینی گوشتی و بینی استخوانی و بینی معمولی و … می شوند. عامل تعیین کننده نوع بینی پوست آن می باشد، حتی بینی های گوشتی یا استخوانی همگی یکسان نیستند زیرا آن ها نیز از نظر ضخامت پوست با هم متفاوت دارند.

 

تشخیص بینی گوشتی

 

حتی شما عزیزان نیز می توانید به راحتی و با یک نگاه تشخیص دهید بینی گوشتی است یا استخوانی اما ما برای شما عزیزان در این مقاله مواردی را ذکر می کنیم که راحت تر از همیشه بینی گوشتی را از دیگر بینی ها تشخیص دهید.

خصوصیات بینی گوشتی

  • بینی های گوشتی عموما خصوصیاتی دارند که در ذیل ذکر کرده ایم:
  • پوست ضخیم و چرب در ناحیه نوک بینی
  • غضروف پهن و بزرگ در قسمت جلوی بینی
  • بافت همبند بسیار در زیر پوست
  • غضروف های بزرگ و قطور
  • بافت ضعیف غضروفی که عموما حالت ارتجاعی دارد

چرا جراحی بینی گوشتی دشوار تر است ؟

همانطور که در بالا نیز ذکر کردیم، کیفیت و ضخامت پوست یکی از عوامل تعیین کننده ی نوع بینی و نتیجه ی نهایی عمل بینی می باشد. این عامل موجب شده است که به سختی بتوان نتیجه جراحی را پیش بینی کرد. در جراحی بینی بیشترین امری که انجام می شود تغییر در شکل غضروف و استخوان بینی می باشد که اسکلت بندی بینی را می سازد.

جراح به روش های متفاوتی غضروف و استخوان بینی را تغییر می دهد تا به شکل مورد نظر دسترسی پیدا کند. پس از جراحی، فرد هنگامی می تواند نتیجه جراحی بینی را مشاهده کند که پوست و بافت نرم بینی به سمت چارچوب بینی منقبض گردد، این فرآیند چند ماه طول می کشد به همین دلیل است که، افرادی که بینی گوشتی دارند و تصمیم به جراحی می گیرند توصیه می شود صبر بسیاری برای مشاهده نتیجه بینی داشته باشند.

برای کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر درباره جراحی بینی گوشتی و انواع روش های جراحی این بینی با ما همراه باشید.

اگر شما عزیزان جزو آن دسته از افرادی هستید که بینی گوشتی دارند و تصمیم به جراحی گرفته اند، توصیه می کنیم به مطب دکتر سید هادی حسینی نسب مراجعه کنید و با ایشان یک جلسه مشاوره داشته باشید.

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات