www.Golldennet.com/گلدن نت
تفاوت بینی گوشتی و استخوانی | جراحی زیبایی بینی | جراح بینی خوب | متخصص جراحی گوش و حلق و بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

عمل انحراف تیغه بینی
عمل انحراف تیغه بینی
آوریل 11, 2018
بهترین سن برای جراحی لوزه
بهترین سن برای جراحی لوزه
می 16, 2018
تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

شاید بار ها و بار ها برای تان پیش آمده باشد که بینی خود را با بینی فرد یا افراد دیگری مقایسه کنید، طی این مقایسه متوجه شده اید که همه بینی ها یکسان نمی باشند و انواع متعددی دارند. ما در این مقاله قصد داریم درباره تفاوت بینی گوشتی و استخوانی برای شما عزیزان صحبت کنیم، پس برای تکمیل اطلاعات تان با ما همراه باشید.

ضخامت پوست و غضروف بینی از موارد تعیین کننده نوع بینی می باشند. اگر ضخامت پوست زیاد و غضروف آن ضعیف باشد در اصطلاح می گوییم بینی گوشتی است. حتی تمامی بینی های گوشتی همانند یکدیگر نیستند و از نظر میزان ضخامت با هم تفاوت دارند.

اما اگر ضخامت پوست بینی کم باشد، یعنی پوست آن نازک و غضروف آن محکم باشد در اصطلاح می گوییم بینی استخوانی است. بینی های استخوانی نیز همانند بینی های گوشتی شبیه به یکدیگر نمی باشند.

 

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

 

از کجا بفهمیم بینی گوشتی داریم ؟

حتی با چشم های خود و با استفاده از مواردی که در بالا نیز ذکر کردیم می توانید گوشتی یا استخوانی بودن بینی خود را تشخیص دهید. لازم به ذکر است که نوک بینی های گوشتی پهن است و بر روی پل بینی های استخوانی عموما برآمدگی یا قوز وجود دارد.

اگر بینی تان گوشتی یا استخوانی است و قصد دارید آن را عمل کنید و ظاهر خود را تغییر دهید به کلینیک دکتر سید هادی حسینی نسب مراجعه کنید. حتی می توانید برای انجام عمل بینی با دکتر حسینی نسب مشورت کنید و اطلاعات بیشتری درباره تفاوت بینی گوشتی و استخوانی دریافت کنید.

همچنین می توانید جهت اطمینان بیشتر به قسمت گالری سایت یا آدرس اینستاگرام دکتر حسینی نسب مراجعه و نمونه کار های وی را مشاهده کنید.

عمل بینی گوشتی بهتر است یا استخوانی

جراح بینی که قصد انجام عمل بینی گوشتی را دارد باید از مهارت و هنر بسیاری برخوردار باشد تا بتواند نتیجه قابل قبولی برای بیمار به ارمغان آورد.

دوران بهبودی و زمان عمل بینی های گوشتی کمی بیشتر از عمل بینی های استخوانی می باشد.

افراد با بینی های استخوانی ، پس از عمل بینی از نتیجه بهتر و لذت بخش تری برخوردار هستند.

مراقبت های بعد از عمل بینی

درباره مراقبت های بعد از عمل بینی در مقالات قبلی به صورت جامع توضیح داده ایم، شما عزیزان می توانید جهت مطالعه و کسب آگاهی در این زمینه به آن ها مراجعه کنید.

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات