www.Golldennet.com/گلدن نت
تفاوت جراحی بینی کج با انحراف بینی | انحراف بینی | جراحی بینی | جراحی بینی کج | دکتر سید هادی حسینی نسب

تفاوت جراحی بینی کج با انحراف بینی

گرافت-گذاری-در-جراحی-بینی
گرافت گذاری در جراحی بینی
جولای 11, 2018
جراحی-بینی-شبیه-به-یک-عکس
جراحی بینی شبیه به یک عکس
جولای 16, 2018
تفاوت-جراحی-بینی-کج-با-انحراف-بینی

تفاوت جراحی بینی کج با انحراف بینی

شاید شما نیز اطلاعات چندانی از تفاوت جراحی بینی کج با انحراف بینی نداشته باشید و همانند دیگر افراد تصور می کنید این دو جراحی بینی با یکدیگر تفاوتی ندارند. با ما همراه باشید تا درباره تفاوت میان این دو اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

در صورتی جراحی بینی کج انجام می شود که ساختمان بینی کج باشد و این امر زیبایی بینی و چهره فرد را دچار مشکل کرده باشد.

در مرکز بینی تیغه ای وجود دارد که به آن سپتوم گفته می شود. زمانی که سپتوم به طرفین انحراف پیدا کند در اصطلاح می گویند فرد دچار انحراف بینی شده است، در این شرایط جراحی انحراف بینی صورت می گیرد.

 

تفاوت-جراحی-بینی-کج-با-انحراف-بینی

 

جراحی بینی

جراحی بینی یکی از بهترین و ایده آل ترین جراحی های زیبایی می باشد که امروزه افراد بسیاری کاندیدای انجام آن هستند. این جراحی زیبایی علاوه بر برطرف کردن مشکلات بینی و ایجاد زیبایی، اعتماد به نفس افراد را نیز افزایش می دهد به همین دلیل اغلب کاندیدایی که برای انجام جراحی بینی اقدام می کنند جوانان و نوجوانان هستند.

مهم ترین امر در جراحی بینی ابتدا تحقیق درباره جراحی زیبایی بینی و سپس انتخاب جراح بینی خوب است.

جراح بینی

دکتر سید هادی حسینی نسب جزو بهترین جراح بینی تهران هستند که تا به امروز نتایج بسیار ایده آلی را برای افراد به وجود آورده اند.

دکتر حسینی نسب تحصیلات، تجربه، مهارت کافی برای انجام جراحی زیبایی بینی را دارند و می توانند بهترین نتایج را برای شما به وجود آورند.

اگر از کاندیدای انجام جراحی بینی هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم این جراحی زیبایی را با دکتر حسینی نسب تجربه کنید.

نمونه کار های دکتر حسینی نسب در قسمت گالری سایت و اینستاگرام ایشان وجود دارند که در صورت تمایل می توانید آن ها را مشاهده کنید.

تفاوت جراحی بینی کج با انحراف بینی

یکی از مهم ترین تفاوت های میان جراحی بینی کج و انحراف بینی هزینه انجام آن است. جراحی بینی کج به دلیل این که جزو جراحی های زیبایی به حساب می آید بیمه هیچ مبلغی تقبل نمی کند، اما جراحی انحراف بینی به دلیل انجام اصلاحیات لازم برای قرار گیری صحیح سپتوم در مرکز بینی، جزو جراحی های درمانی به حساب می آید و بیمه هزینه آن را پرداخت می کند.

هزینه جراحی بینی

اگر به دنبال آگاهی از هزینه عمل انحراف بینی و جراحی بینی کج هستید در ابتدا باید مورد معاینه جراح بینی حاذقی قرار بگیرید. پس از انجام معاینات لازم تمامی موارد اعم از هزینه انجام آن برای شما مشخص می شود.

 

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات