www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی بانوان | جراحی بینی | جراحی زیبایی بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی بینی بانوان

جراحی بینی ثانویه
جراحی بینی ثانویه
آوریل 1, 2021
عمل جراحی زیبایی بینی
عمل جراحی زیبایی بینی
می 17, 2021
جراحی بینی بانوان

همه چیز در مورد جراحی بینی بانوان

برخلاف تصور برخی افراد، جراحی بینی بانوان با جراحی بینی آقایان متفاوت است. تفاوت هایی میان بینی آقایان و خانم ها وجود دارد که جراحان بینی باید برای خلق نتیجه ایده آل به آن توجه کنند.

 

جراحی بینی بانوان

 

جراح بینی

این روز ها اغلب پزشکان ادعای جراح بینی بودن را دارند اما باید برای انجام جراحی بینی ، جراح بینی را انتخاب کنید که تجربه و تبحر لازم را دارا باشد.

دکتر سید هادی حسینی نسب سالیان سال است که در زمینه جراحی های گوش و حلق و بینی فعالیت می کند و تجربه های بسیاری دارد.

شما می توانید برای یک جلسه مشاوره با دکتر حسینی نسب و بهره مندی از تجربه های عالی که تاکنون داشته اند با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

جراحی بینی

کاندیدای بسیاری برای انجام جراحی بینی هستند که هر یک از نظر پوست و غضروف بینی با یکدیگر متفاوت می باشند.

بینی بانوان با آقایان تفاوت هایی دارد که در ادامه درباره آن صحبت می کنیم.

افرادی که قصد جراحی بینی را دارند باید درابتدا درباره جراحی بینی و نحوه انجام آن اطلاعاتی به دست آورند و سپس اقدام کنند. به همین منظور تمامی جراحان بینی برای کاندیدای جراحی بینی قبل از عمل زیبایی یک جلسه مشاوره برگزار می کند و در این جلسه با معاینه های لازم به اطلاع بیمار می رساند که چه نوع بینی با چه خصوصیاتی دارد و کدام یک از تکنیک های جراحی بینی برای وی مناسب تر است تا به بهترین نتیجه دست یابد.

 

 

تفاوت جراحی بینی بانوان با جراحی بینی آقایان

در زمان های قبل معدود جراحان بینی از این تفاوت ها مطلع بودند به همین دلیل آقایان پس از جراحی بینی با بینی ظریف و کوچک روبه رو می شدند.

اما امروزه با پیشرفت علم تمامی جراحان بینی از تفاوت های موجود بین جراحی بینی بانوان و آقایان آگاهی دارند و می توانند بهترین نتایج را برای آن ها به وجود آورند.

حتی اگر به ظاهر بینی آقایان و خانم ها توجه کنید متوجه می شوید که بینی آقایان بزرگ تر و پوست آن ضخیم تر از بینی خانم ها می باشد که عموما اغلب آقایان بینی هایی گوشتی با نوک پهن دارند.

همانطور که در مقالات قبل نیز ذکر کردیم، ضخامت پوست تعیین کننده نتیجه جراحی بینی است هرچه پوست بینی نازک تر باشد افراد از نتایج بهترین بهره مند می گردند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات