www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی به روش باز | جراحی بینی | جراح بینی خوب | جراح بینی تهران | متخصص جراحی گوش و حلق و بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی بینی به روش باز

بهترین سن برای جراحی لوزه
بهترین سن برای جراحی لوزه
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
آندوسکوپی سینوس
آندوسکوپی سینوس
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷
جراحی بینی به روش باز

جراحی بینی به روش باز

جراحی بینی به دو روش باز و بسته قابل انجام است که ما در این مقاله قصد داریم درباره جراحی بینی به روش باز صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

انتخاب روش باز یا بسته برای عمل بینی به جراح بینی و نوع جراحی بینی بستگی دارد، اما در حالت کلی جراحی بینی به روش باز طرفداران بسیاری دارد.

برای اعمالی چون: عمل مجدد بینی، عمل بینی هایی که دفرمه شده اند، عمل زیبایی بینی همراه با انحراف شدید بینی و غیره از جراحی بینی به روش باز استفاده می شود.

در این نوع جراحی، برشی در قسمت پایین تیغه بینی زده می شود که به داخل سوراخ های بینی ادامه پیدا می کند، سپس پوست بلند می شود تا جراح بتواند غضروف ها و بافت های زیر پوست بینی را مشاهده کند. در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی می تواند با تسلط بسیار تغییرات لازم را انجام دهد.

 

 

جراحی بینی به روش باز

 

مزایای جراحی بینی به روش بسته

  • می توان در موارد دشوار نوک بینی را تغییر شکل داد.
  • آسان تر می توان در صورت نیاز فرآیند پیوند غضروف را انجام داد.
  • جراح بینی می تواند جراحی های پیچیده تری را با استفاده از این روش انجام دهد.
  • اجرای این روش برای جراح بینی آسان تر است.

عمل بینی

همانگونه که بینی ها انواع متفاوتی دارند عمل بینی نیز به همان صورت است. عمل بینی استخوانی ، عمل بینی گوشتی ، عمل بینی عروسکی ، عمل بینی فانتزی از پرطرفدار ترین اعمال بینی هستند.

عمل بینی استخوانی : افرادی که بینی استخوانی دارند یا در اصطلاح قوز بر روی پل بینی آن ها وجود دارد، پوستی نازک و غضروفی محکم دارند. این دسته از افراد عموما برای برداشتن قوز بینی اقدام به عمل زیبایی بینی می کنند.

عمل بینی گوشتی : برخی افراد بینی گوشتی دارند به گونه ای که نوک بینی آن ها پهن تر، پوست ضخیم تر، غضروف ضعیف تر می باشد. این افراد برای برطرف کردن پهنی نوک بینی خود برای جراحی زیبایی بینی اقدام می کنند.

بینی عروسکی : برخی افراد به دنبال جلب توجه هستند و علاقه دارند بینی شان همانند بینی عروسک ها شود به همین دلیل عمل بینی عروسکی بر روی بینی این افراد انجام می شود.

عمل بینی فانتزی : افرادی که بینی شان کوچک، سربالا، قوس دار است برای این جراحی اقدام می کنند.

 

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + پانزده =