www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی در افراد دیابتی +سیر تا پیاز با دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی بینی در افراد دیابتی

سن-مناسب-برای-جراحی-گوش
سن مناسب برای جراحی گوش
سپتامبر 3, 2022
بهترین جراح بینی
بهترین جراح بینی
اکتبر 23, 2022
جراحی بینی در افراد دیابتی

دیابت یا مرض خون بیماری است که برخی از افراد به آن دچار هستند. جراحی بینی نیز به دلیل کابرد های بسیار جزو پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی می باشد که کاندیدای بسیاری دارد. امکان دارد فردی برای انجام این فرایند کاندید باشد که به دیابت مبتلا است و این امر موجب شده تا برای انجام  رینوپلاستی تردید داشته باشد. اگر شما نیز به دیابت دچار هستید و قصد انجام این فرایند را دارید اما می خواهید پیش از اقدام در رابطه با جراحی بینی در افراد دیابتی اطلاعات کافی داشته باشید بهتر است با ما همراه باشید تا درباره این موضوع اطلاعاتی در اختیار تان قرار دهیم.

جراحی بینی در افراد دیابتی

 

دیابت چیست ؟

دیابت جزو بیماری های متابولیکی بدن می باشد که طی آن سرعت و توانایی بدن جهت سوخت و ساز قند خون کاهش می یابد. این بیماری به دو دسته تقسیم می شود که در نوع اول آن وظیفه تولید انسولین بر عهده ی سلول های بتا پانکراس می باشد که طی تخریب سلول های بتا، تولید انسولین نیز مختل می شود. این بیماری ارثی است و افراد برای تنظیم آن انسولین تزریق می کنند.

در دیابت نوع دوم تولید و عملکرد انسولین به صورت طبیعی انجام می گردد اما سلول های بدن در مقابل انسولین مقاومت می کنند. این نوع از بیماری در بین عموم شایع تر است که باید برای کنترل آن مراقبت هایی را انجام دهند.

جراحی بینی در افراد دیابتی

همانطور که در بالا ذکر کردیم، جراحی زیبایی دماغ کاربرد های بسیاری دارد. عده ای از افراد برای اصلاح عملکرد بینی و عده ی دیگر برای ایجاد زیبایی جهت انجام جراحی بینی اقدام می کنند. انجام این جراحی زیبایی علاوه بر موارد ذکر شده موجب افزایش اعتماد به نفس نیز می شود. روزانه افراد بسیاری برای انجام جراحی زیبایی بینی به کلینیک یا مراکز زیبایی مراجعه می کنند که برای نتیجه گیری بهتر باید نکاتی را رعایت کنند. عمل بینی در افراد دیابتی نیز به رعایت نکاتی نیاز دارد که در ذیل به آن ها خواهیم پرداخت.

 

 

نکات لازم برای انجام جراحی بینی در افراد دیابتی

  • این افراد بهتر است قبل از عمل کردن بینی آزمایشات لازم را انجام دهند.
  • با پزشک خود برای انجام چنین جراحی زیبایی مشورت کنند.
  • بهتر است شب قبل از رینوپلاستی ناشتا باشند.
  • یک الی دو ساعت قبل از انجام عمل زیبایی دماغ جهت پیشگیری از افت فشار، آب میوه بدون پالپ بنوشند.
  • از تزریق انسولین در صبح روز عمل خودداری کنند.
  • با رعایت موارد فوق این دسته از افراد نیز مانند سایر افراد می توانند جراحی زیبایی دماغ انجام دهند و از نتیجه ایده آلی بهره مند شوند.
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات