www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی در تهران | جراحی زیبایی بینی | جراح بینی تهران | متخصص جراحی گوش و حلق و بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی بینی در تهران

جراحی بینی استخوانی
جراحی بینی استخوانی
دی ۱۲, ۱۳۹۷
جراح زیبایی بینی
جراح زیبایی بینی
دی ۱۹, ۱۳۹۷
جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران

کسانی که قصد انجام جراحی بینی در تهران را دارند بهتر است برای به دست آرودن نتجیه ایده آل به بهترین جراح بینی مراجعه کنند.

بهترین جراح جراحی بینی در تهران کیست ؟ برای انتخاب جراح بینی خوب راه های مختلفی وجود دارد از جمله پرسیدن از دوستان و آشنایان یا جستجو در گوگل ، پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی در تهران  درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین جراح بینی بروید.

به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب یک جراح بینی خوب از آن نظر حائز اهمیت می باشد که اگر جراح بینی خود را به درستی انتخاب نکنید ممکن است از نتیجه عمل بینی رضایت نداشته و دچار مشکلاتی شوید که در این صورت برای انجام جراحی ترمیمی بینی باید تا یک سال صبر کنید تا زخم های ایجاد شده از جراحی بینی اولیه بهبود یابد.

 

جراحی بینی در تهران

 

جراحی بینی

جراحان بینی جهت انجام جراحی زیبایی بینی ، بینی را با توجه به ویژگی هایی که دارد به دو گروه بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم کرده اند.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت و غضروف ضعیف باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی گوشتی به آن ها پیشنهاد می شود که مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد ، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی و غیره را انتخاب کنند.

انواع روش های جراحی بینی

برای انجام عمل جراحی بینی جراحان بینی یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته را انتخاب می کنند.

در جراحی بینی به روش باز یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می شود و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز بر روی بینی اعمال می شود.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

قیمت جراحی بینی در تهران  چقدر می باشد؟

قیمت جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان یا مطب ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه پرسنل بیمارستان ، هزینه آزمایشات و دارو ها و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه داشته باشید که به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکنید.

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =