www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی در تهران | متخصص جراحی گوش و حلق و بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی بینی در تهران

جراحی ترمیمی بینی
جراحی ترمیمی بینی
مرداد ۷, ۱۳۹۸
جراحی بینی گوشتی
جراحی بینی گوشتی
مرداد ۳۰, ۱۳۹۸
جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران

کسانی که قصد انجام جراحی بینی در تهران را دارند بهتر است برای به دست آرودن نتجیه ایده آل به بهترین جراح بینی مراجعه کنند.

بهترین جراح جراحی بینی در تهران کیست ؟ برای انتخاب جراح بینی خوب راه های مختلفی وجود دارد از جمله پرسیدن از دوستان و آشنایان یا جستجو در گوگل ، پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی در تهران  درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین جراح بینی بروید.

به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب یک جراح بینی خوب از آن نظر حائز اهمیت می باشد که اگر جراح بینی خود را به درستی انتخاب نکنید ممکن است از نتیجه عمل بینی رضایت نداشته و دچار مشکلاتی شوید که در این صورت برای انجام جراحی ترمیمی بینی باید تا یک سال صبر کنید تا زخم های ایجاد شده از جراحی بینی اولیه بهبود یابد.

 

جراحی بینی در تهران

 

جراحی بینی

جراحان بینی جهت انجام جراحی زیبایی بینی ، بینی را با توجه به ویژگی هایی که دارد به دو گروه بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم کرده اند.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت و غضروف ضعیف باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی گوشتی به آن ها پیشنهاد می شود که مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد ، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی و غیره را انتخاب کنند.

انواع روش های جراحی بینی

برای انجام عمل جراحی بینی جراحان بینی یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته را انتخاب می کنند.

در جراحی بینی به روش باز یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می شود و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز بر روی بینی اعمال می شود.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

قیمت جراحی بینی در تهران  چقدر می باشد؟

قیمت جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان یا مطب ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه پرسنل بیمارستان ، هزینه آزمایشات و دارو ها و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه داشته باشید که به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکنید.

جراحی بینی در تهران

انتخاب جراح بینی خوب

یکی از مهم ترین اقدامات قبل از عمل بینی ، انتخاب جراح بینی خوب و با تجربه می باشد که با کسب نتیجه مطلوب رابطه مستقیم خواهد داشت.

جراحی بینی از عمل هایی نیست که فرد ملزم به انجام آن باشد، به همین دلیل افراد از وقت کافی برای تحقیق درباره جراح بینی خوب برخوردارند.

در بسیاری از موارد افراد به دلیل انتخاب جراح بینی کم تجربه نه تنها دچار عوارض جانبی شده و از فرم نهایی بینی خود راضی نیستند، بلکه مجبور به پرداخت هزینه مجدد و حتی بیشتر از جراحی قبلی نیز خواهند شد. در این شرایط ممکن است حتی برخی قادر به پرداخت هزینه مجدد نیز نباشند و دچار مشکل می شوند.

نکته قابل توجه در جراحی بینی ترمیمی ، این است که باید حداقل یک سال از جراحی بینی اولیه گذشته باشد تا ایرادات بینی نمایان گردد. همچنین هزینه این جراحی بسیار بیشتر از جراحی بینی اولیه می باشد.

ویژگی های جراح بینی خوب

  • جراح بینی توانایی ایجاد تغییرات در انواع بینی گوشتی و استخوانی را دارد.
  • با در نظر گرفتن سلامت و رضایت بیمار اقدام به جراحی می نماید.
  • با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمام سوالات بیمار بوده تا بتواند اعتماد فرد را جلب نماید.
  • جراح موظف است بیمار را در جریان اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی قرار دهد، چرا که رعایت این نکات در روند جراحی و بهبودی فرد بسیار تاثیر گذار است.
  • یک جراح بینی خوب به تمام روش های جراحی بینی اشراف داشته و با خلاقیت و آگاهی از علم زیبایی شناسی می تواند نتیجه حدودی از جراحی بینی را در اختیار بیمار قرار دهد.

جراحی بینی در تهران

نحوه انتخاب جراح بینی خوب

  1. پرس و جو از دوستان، آشنایان و اطرافیان
  2. تحقیق در موتور های جستجو
  3. تهیه لیستی از جراحان بینی
  4. مراجعه به سایت جراح بینی و بررسی رزومه کاری و میزان تحصیلات پزشک
  5. مشاهده نمونه کار های جراح بینی

نکته

توصیه می شود تنها به مدارک تحصیلی و رزومه کاری پزشک اکتفا نکنید و حتما از طریق مراجعه به سایت یا صفحه اینستاگرام جراح به مشاهده و بررسی نمونه کاری های ایشان بپردازید.

جراحی بینی با لیزر

در واقع امروزه شاهده پیشرفت بسیار لیزر در همه عرصه ها هستیم، اما با این وجود لیزر نمی تواند به روی ساختمان و بافت بینی برشی ایجاد نماید. در این زمینه لیزر تنها به صاف شدن و از بین بردن جای بخیه ها کمک خواهد کرد.

جراحی بینی در تهران

انواع بینی

نوع بینی که براساس میزان ضخامت پوست آن به دو دسته استخوانی و گوشتی تقسیم بندی شده اند، مهم ترین عامل در نتیجه و فرم نهایی بینی می باشند.

بینی استخوانی پوست نازکی دارد اما پوست بینی های گوشتی در مقایسه با بینی استخوانی ضخیم تر است. این تفاوت باعث شده تا بینی گوشتی تنها برای انجام جراحی بینی طبیعی مناسب باشد اما بینی استخوانی از انجام انواع جراحی بینی نتایج مطلوبی کسب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 17 =