www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی در مردان | متخصص جراحی گوش و حلق و بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی بینی در مردان

ورم ناشی از جراحی بینی
مارس 18, 2019
ورم بعد از عمل بینی
ورم بعد از عمل بینی
آوریل 4, 2019
جراحی بینی در مردان 1

جراحی بینی در مردان

امروزه جراحی بینی در مردان بسیار رواج پیدا کرده و علاوه بر خانم ها ، آقایان هم رو به جراحی زیبایی بینی آورده اند. البته اغلب آقایان تنها در صدد برطرف کردن ایرادات بینی هستند و خواستار تغییرات چندانی در بینی خود نمی باشند، چرا که بینی های فانتزی موجب از بین رفتن جذابیت چهره مردانه می شود.

جراحی بینی در مردان 1

بررسی ها نشان داده بینی های مردانه حدود ۱۰ درصد بزرگ تر از بینی های زنانه می باشد. به طور کلی مردان دارای توده های عضلانی بیشتری در بدن خود هستند و نیاز به اکسیژن بیشتری برای رشد و نگهداری بافت ماهیچه ای دارند بنابرین بینی بزرگ تری دارند.

بهترین مدل برای بینی های مردانه

بهترین نوع جراحی بینی برای آقایان، جراحی بینی طبیعی می باشد. در این نوع جراحی زاویه نوک بینی تا لب بالا حدود ۹۰ تا ۱۰۰ درجه می باشد و هیچ قوسی در ناحیه پل بینی ایجاد نخواهد شد.

اقدامات قبل از جراحی بینی در مردان

  • آزمایش های تجویز شده توسط پزشک را انجام دهید.
  • در صورت مصرف داروی خاص حتما پزشک خود را در جریان بگذارید.
  • از سیگار کشیدن جدا خودداری نمایید.
  • به منظور جلوگیری از خون ریزی ، از مصرف دارو های آسپرین ، دارو های ضد التهاب و مکمل های گیاهی اجتناب کنید.

انتخاب بهترین جراح بینی مردانه

انتخاب جراح بینی در کسب نتیجه مطلوب بسیار تاثیر گذار است، بنابراین در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را داشته باشید، چرا که ممکن است یک جراح بینی در انجام جراحی بینی های زنانه مهارت داشته باشد ولی تجربه کافی برای انجام جراحی بینی مردانه نداشته باشد. بنابراین پس از بررسی سوابق و مشاهده نمونه کار های پزشک جراح ، بهترین جراح بینی را انتخاب نمایید.

کم تجربگی جراح ممکن است باعث افزایش احتمال بروز عوارض جانبی چون اختلالات تنفسی و غیره شود و یا ممکن است از فرم نهایی بینی خود راضی نباشید، در این حالت برای انجام جراحی بینی ترمیمی حداقل باید یکسال صبر کنید.

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات