www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی کج + درمان موفق و موثر دکتر سیدهادی حسینی نسب

جراحی بینی کج

بهترین جراح بینی
بهترین جراح بینی
اکتبر 23, 2022
جراحی ترمیمی بینی
جراحی ترمیمی بینی
نوامبر 22, 2022
جراحی بینی کج

مهم ترین ویژگی بینی صاف بودن آن است، اگر بینی مقداری کج باشد نظر فرد را به خود جلب می کند. افرادی که بینی کج دارند بهتر است برای برقراری هماهنگی و تقارن بین اجزای صورت که در نهایت صورت زیبایی را به ارمغان می آورند جهت انجام جراحی بینی اقدام کنند. دکتر هادی حسینی نسب ، بهترین و متبحر ترین جراح بینی تهران یکی از جراحان مجرب و ماهر در زمینه جراحی بینی کج می باشند.

 

جراحی بینی کج

 

دلایل کج شدن بینی

هنگامی که بینی نسبت به محور طولی به عبارت دیگر خطی که صورت را به دو نیمه چپ و راست تقسیم می کند زاویه ای داشته باشد به آن بینی کج گوییم.کج شدن بینی در اثر ضربه ، در برخی مواقع به علت ضربه ای که به بینی وارد می شود، یک سمت بینی دچار فرورفتگی می شود و بینی در ظاهر کج به نظر می رسد، اما ممکن است در حقیقت انحرافی وجود نداشته باشد. این مشکل بر اثر دلایل متفاوتی از قبیل موارد زیر به وجود می آید که می توان با انجام عمل جراحی بینی کج به راحتی تمامی مشکلات به وجود آمده را درمان کرد.

 • انحراف خارجی بینی
 • پیچ خوردگی استخوان بینی
 • پیچ خوردگی غضروف بینی
 • انحراف سپتوم بینی

بهترین جراح بینی کج در تهران

دکتر سید هادی حسینی نسب یکی از با تجربه ترین جراحان گوش و حلق و بینی می باشد که نتایج موفقیت آمیز وی تاکنون موجب شده است تا افراد بسیاری برای انجام این جراحی بینی به ما مراجعه کنند. اگر بینی شما جزو آن دسته از بینی های کج می باشد، می توانید جهت جراحی بینی کج به مطب دکتر حسینی نسب مراجعه و بهترین نتیجه را با وی تجربه کنید.

چه تکنیکی برای اصلاح کجی بینی وجود دارد؟

با توجه به دلایل کجی یا پیچ خوردگی بینی از تکنیک های متفاوتی برای جراحی زیبایی بینی استفاده می کنند. بینی می تواند در سه مقطع دچار انحراف شود که عبارت اند از :

 • بخش استخوانی بینی که یک سوم بالایی بینی را تشکیل می دهد.
 • پل بینی که متشکل از غضروف بینی می باشد و یک سوم میانی بینی را تشکیل می دهد.
 • در انتها، نوک بینی که یک سوم پایینی بینی را تشکیل می دهد.
 • جهت تشخیص کجی یا پیچ خوردگی بینی، بهترین دکتر جراحی بینی کج در تهران یا دیگر شهر های ایران باید هر سه قسمت بینی را معاینه کند. پس از مشخص شدن تشخیص کجی بینی، جراح زیبایی بینی با استفاده از تکنیکی مناسب جراحی بینی را آغاز می کند.

 

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی کج

رعایت برخی نکات و مراقبت ها که در ذیل به تعدادی از مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم تاثیر بسیار زیادی بر رضایت بخش بودن نتیجه به دست آمده از جراحی زیبایی بینی کج دارد. از همین رو باید نهایت دقت را در رعایت و انجام آن ها صرف نمایید. این مراقبت ها عبارتنداز:

 • چون  عمل بینی کج تحت بیهوشی عمومی انجام می شود شما بعد از جراحی توانایی رانندگی کردن را نخواهید داشت لذا بهتر است همراه با فردی برای جراحی مراجعه نموده و ایشان شما را به خانه بازگرداند.
 • به دلیل وجود آثار مواد بیهوشی وارد شدن هرگونه آشامیدنی و مواد غذایی ممکن است منجر به بروز حالت تهوع در شما شود لذا به مدت ۴ ساعت هیچگونه مواد غذایی و آشامیدنی میل نکرده و ننوشید.
 • نوشیدن مقدار کمی آب یا آبمیوه طبیعی بعد از گذشت ۴ ساعت بلامانع می باشد.
 • بعد از جراحی بینی کج و به دلیل اقداماتی همچون تراشیدن استخوان ها که بر روی بینی صورت می گیرد مقداری تورم و کبودی در ناحیه بینی و نواحی اطراف آن بروز می نماید که کاملاً طبیعی بوده و جای هیچگونه نگرانی نیست.
 • برای اینکه ورم و کبودی بینی هرچه سریع تر فروکش کند می توانید به مدت ۳ روز بر روی بینی کمپرس سرد و در ۳ روز کمپرس ولرم قرار دهید؛ کمپرس را هر یک ساعت یکبار و هر بار به مدت ۱۰ دقیقه بر روی موضع مورد نظر قرار دهید.
 • سرتان را به سمت پایین خم نکنید؛ با انداختن سر به سمت پایین، میزان گردش خون در نواحی سر و صورت افزایش می یابد که این امر با تشدید تورم در بینی همراه خواهد بود.
 • از انجام فعالیت های سنگین طی مدت زمان تعیین شده توسط پزشک خودداری نمایید.
 • طبق آموزش هایی که از پزشک یا کادر درمان آموزش دیده توسط ایشان می آموزید بر روی بینی تان چسب زده و به هیچ عنوان این کار را پشت گوش نیاندازید.

جراحی بینی کج

 

قیمت عمل کجی بینی

هزینه جراحی بینی کج به فاکتور های متفاوتی بستگی دارد و در هر فردی متفاوت می باشد. بهترین کار برای اطلاع از این هزینه مراجعه به کلینیک یا مطب یک جراح بینی خوب با تجربه می باشد. جراح بینی در ابتدا بینی شما را معاینه و سپس موارد لازم اعم از هزینه جراحی زیبایی بینی را بیان می کند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات