www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی گوشتی | بینی گوشتی | عمل بینی گوشتی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی بینی گوشتی

مراقبت های بعد از جراحی بینی
مراقبت های بعد از جراحی بینی
آذر ۱۶, ۱۳۹۶
مراقبت های بعد از عمل بینی
مراقبت های بعد از عمل بینی
آذر ۱۹, ۱۳۹۶
جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

هر بینی ویژگی و خصوصیات ویژه  خود را دارد، از مهمترین خصوصیات بینی های گوشتی، پوست ضخیم آن می باشد به همین دلیل جراحی بینی گوشتی کمی تکنیکال تر و دشوار تر از جراحی بینی استخوانی می باشد. جراح بینی نقش بسیار مهمی در نتیجه جراحی بینی گوشتی دارد. در روش های قدیمی، بیشتر از روش کاهنده استفاده می شد و نتیجه جراحی چندان دلپذیر و مورد رضایت فرد نبود، اما در روش های نوین امروزی و تکنیک های صحیح نتیجه حراحی بینی های گوشتی مورد رضایت بیماران می باشد.

 

جراحی بینی گوشتی

 

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

از نشانه های بینی گوشتی می توان به پوست ضخیم و نوک بینی پهن و بزرگ اشاره کرد. یکی از تفاوت های جراحی بینی گوشی و بینی استخوانی این است که پس از جراحی بینی تورم بیشتر است به همین دلیل شخص نیاز به مراقبت های بیشتری دارد.

ضخامت پوست در بینی ها عامل تعیین کننده نوع بینی می باشد، که بینی استخوانی است یا گوشتی یا معمولی و … . اگر پوست بینی ضخیم باشد بینی گوشتی و اگر پوست بینی نازک باشد بینی استخوانی می باشد.

در بینی های استخوانی جزئیات استخوان به دلیل نازک بودن پوست بینی به راحتی قابل مشاهده است، به گونه ای که اگر استخوان دچار شکستگی شده باشد به راحتی می توان آن را مشاهده و لمس کرد.

افراد مناسب جراحی بینی گوشتی

افرادی که از نظر جسمی و روحی در سلامت کامل باشند.

از نظر سنی نیز دختران باید بیش از ۱۶ سال و پسران بیش از ۱۷ سال داشته باشند.

افرای که قصد انجام این جراحی را دارند باید از تمامی اطلاعات این جراحی آگاه باشند و انتظارات معقولانه ای از این جراحی داشته باشند.

پوست نقش بسزایی در نتیجه جراحی بینی دارد و افرادی که پوست بینی شان بسیار ضخیم است می توانند کاندید مناسبی برای این جراحی باشند.

برای این که مطمئن شوید آیا شما جزو آن دسته از افراد هستید که می توانید جراحی بینی گوشتی انجام دهید و به نتیجه ی دلخواه خود برسید یک جلسه مشاوره با دکتر سید هادی حسینی نسب داشته باشید، برای هماهنگی این جلسه مشاوره می توانید از طریق آدرس یا شماره تلفتن هایی که در سایت وجود دارند اقدام کنید.

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینیجراح بینی خوب

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =