www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی | جراح بینی | رینوپلاستی | عمل رینوپلاستی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی بینی

کبودی ناشی از جراحی بینی
کبودی ناشی از جراحی بینی
مرداد ۸, ۱۳۹۷
استفاده-از-عینک-بعد-از-جراحی-بینی
استفاده از عینک بعد از جراحی بینی
مرداد ۱۳, ۱۳۹۷
جراحی بینی

جراحی بینی

به عمل جراحی بینی ، رینوپلاستی نیز گفته می شود که هدف این جراحی تغییر شکل ظاهر بینی می باشد. کسانی که برای این جراحی اقدام می کنند باید دقت داشته باشند که جراح خوبی برای جراحی خود انتخاب کنند زیرا این جراحی برگشت ناپذیر است.

برای این که جراحی بینی موفقی داشته باشید باید در انتخاب جراح بینی دقت بسیار داشته باشید و مراقبت های قبل و بعد از جراحی را جدی بگیرید. این سه مورد، عوامل بسیار مهم در تاثیر گذاری بر روی نتیجه ی بینی می باشند که در مقالات بعدی درباره ی آن مفصل صحبت خواهیم کرد.

 

جراحی بینی

 

جراحی بینی

شاید تا کنون افراد بسیاری را دیده باشید که در سن کم یعنی جوانی و نوجوانی، بینی خود را جراحی کرده اند. این سنین، سن حساس برای افراد می باشد به همین دلیل برای به دست آوردن اعتماد به نفس از دست رفته ی خود یا افزایش اعتماد به نفس خود برای این جراحی اقدام می کنند.

لازم به ذکر است که این جراحی تنها برای جوانان و نوجوانان نیست بلکه تمامی افراد می توانند این جراحی را انجام دهند و محدودیت سنی ندارد، اما بهتر است زمانی صورت گیرد که افراد از نظر جسمی به رشد کامل رسیده باشند.

از جراحی بینی معمولا افرادی استفاده می کنند که بینی های گوشتی یا استخوانی دارند و این جراحی به ظاهر بینی شان بهبودی می بخشد.

عموما افراد برای زیبایی این جراحی را انتخاب نمی کنند بلکه آن ها برای بهبود عملکرد بینی دست به این جراحی می زنند و طی این جراحی زیبایی نیز انجام می هند.

 

 

جراحی بینی مردان

آیا می دانید جراحی بینی مردان با جراحی بینی بانوان متفاوت است؟ بینی آقایان در برابر بینی خانم ها تفاوت هایی دارد که موجب شده نتیجه جراحی بینی در آن ها متفاوت باشد.

اگر کمی دقت کرده باشید متوجه می شوید که بینی آقایان از نظر ظاهری کمی بزرگ تر و درشت تر است اما بینی خانم ها ظریف تر و کوچک تر می باشد.

عده بسیاری از جراحان بینی در زمان های گذشته از این موضوع آگاهی نداشته اند به همین دلیل نتایج جراحی بینی آقایان ، بینی ظریف و سربالا بود اما امروزه تمامی جراحان بینی از تفاوت های میان بینی مردان و زنان اطلاع دارند و می توانند نتایج ایده آلی برای آنان به وجود آورند.

بعد از عمل بینی

بعد از عمل بینی نکاتی وجود دارد که در ذیل به چند مورد از آن ها می پردازیم.

  • در این دوران از لباس هایی استفاده کنید که تعویض آن ها سخت و دشوار نباشد.
  • بهتر است از غذا های کم ادویه استفاده کنید.
  • از مایعات به میزان بیشتری استفاده کنید.
  • استفاده از کمپرس یخ و دو بالشت در زیر سر می تواند به روند بهبودی شما سرعت بخشد.
  • با دهان باز عطسه کنید تا فشار زیادی به بینی تان وارد نشود.
  • از سیگار و قلیان و مواد مخدر به مدت دو هفته استفاده نکنید.

 

 

جراحی بینی

 

هزینه ی جراحی بینی

این هزینه به فاکتور های بسیاری بستگی دارد که برخی از آن ها شامل : هزینه جراح، هزینه متخصص بیهوشی، هزینه ی اتاق عمل، هزینه لباس، هزینه ی دارو ها و غیره .

این هزینه برای هر فردی متفاوت است، برای این که از این هزینه به صورت دقیق اطلاع پیدا کنید به شماره هایی که در سایت وجود دارد با مطب تماس بگیرید و یک وقت مشاوره با دکتر سید هادی حسینی نسب هماهنگ کنید.

در این مشاوره بینی شما توسط جراح مورد ارزیابی قرار می گیرد، ابتدا تشخیص داده می شود که آیا شما کاندید مناسبی برای این جراحی هستید یا خیر سپس روش جراحی بینی متناسب با خواسته ی شما انتخاب می شود و در انتهای روش جراحی و مراقبت های قبل و بعد از آن به شما توضیح داده می شود.

 

 

 

 

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهار =