www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی | جراح بینی | رینوپلاستی | عمل رینوپلاستی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی بینی

تغذیه بعد از جراحی بینی
تغذیه بعد از جراحی بینی
دی ۳۰, ۱۳۹۷
جراحی زیبایی بینی در تهران
جراحی زیبایی بینی در تهران
بهمن ۷, ۱۳۹۷
جراحی بینی

جراحی بینی

به عمل جراحی بینی ، رینوپلاستی نیز گفته می شود که هدف این جراحی تغییر شکل ظاهر بینی می باشد. کسانی که برای این جراحی اقدام می کنند باید دقت داشته باشند که جراح بینی خوبی برای جراحی زیبایی بینی خود انتخاب کنند زیرا این جراحی برگشت ناپذیر است.

برای این که جراحی بینی موفقی داشته باشید باید در انتخاب جراح بینی دقت بسیار داشته باشید و مراقبت های قبل و بعد از جراحی را جدی بگیرید. این سه مورد، عوامل بسیار مهم در تاثیر گذاری بر روی نتیجه ی بینی می باشند که در مقالات بعدی درباره ی آن مفصل صحبت خواهیم کرد.

جراحی بینی

جراحی بینی

شاید تا کنون افراد بسیاری را دیده باشید که در سن کم یعنی جوانی و نوجوانی، بینی خود را جراحی کرده اند. این سنین، سن حساس برای افراد می باشد به همین دلیل برای به دست آوردن اعتماد به نفس از دست رفته ی خود یا افزایش اعتماد به نفس خود برای این جراحی اقدام می کنند.

لازم به ذکر است که این جراحی تنها برای جوانان و نوجوانان نیست بلکه تمامی افراد می توانند این جراحی را انجام دهند و محدودیت سنی ندارد، اما بهتر است زمانی صورت گیرد که افراد از نظر جسمی به رشد کامل رسیده باشند.

از جراحی بینی معمولا افرادی استفاده می کنند که بینی های گوشتی یا استخوانی دارند و این جراحی به ظاهر بینی شان بهبودی می بخشد.

عموما افراد برای زیبایی این جراحی را انتخاب نمی کنند بلکه آن ها برای بهبود عملکرد بینی دست به این جراحی می زنند و طی این جراحی زیبایی نیز انجام می هند.

جراحی بینی مردان

آیا می دانید جراحی بینی مردان با جراحی بینی بانوان متفاوت است؟ بینی آقایان در برابر بینی خانم ها تفاوت هایی دارد که موجب شده نتیجه جراحی بینی در آن ها متفاوت باشد.

اگر کمی دقت کرده باشید متوجه می شوید که بینی آقایان از نظر ظاهری کمی بزرگ تر و درشت تر است اما بینی خانم ها ظریف تر و کوچک تر می باشد.

عده بسیاری از جراحان بینی در زمان های گذشته از این موضوع آگاهی نداشته اند به همین دلیل نتایج جراحی بینی آقایان ، بینی ظریف و سربالا بود اما امروزه تمامی جراحان بینی از تفاوت های میان بینی مردان و زنان اطلاع دارند و می توانند نتایج ایده آلی برای آنان به وجود آورند.

 

 

انواع بینی

جراحان بینی با توجه ویژگی هایی که بینی دارد آن را به دو دسته بینی گوشتی و بینی استخوانی تقسیم کرده اند.

 • بینی استخوانی به بینی گفته می شود پوست نازک و اسکلت محکم داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی و فانتزی و غیره را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را به دست آورند.
 • بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی گوشتی به آن ها توصیه می شود برای به دست آوردن نتیجه ایده آل مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

 

انواع روش های جراحی بینی به شرح ذیل می باشد:

جراح بینی با توجه به مهارت و تجربه خود یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته را انتخاب می کند.

 • جراحی بینی به روش باز

در جراحی بینی باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می نماید.

در این روش به دلیل اینکه جراح بینی دید بهترین بر روی ایرادات بینی دارد احتمال بروز غیر قرینگی بسار کم می باشد.

 

جراحی بینی

 

 • جراحی بینی به روش بسته

در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

میزان تورم ناشی از این روش جراحی زیبایی بینی کمتر از جراحی بینی باز می باشد.

جراحی زیبایی بینی با لیزر

امروزه تبلیغات گسترده ای در خصوص کوچک کردن بینی با لیزر می شود که باید بگوییم هنوز علم آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی در اسکلت بینی ایجاد کرد، لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

 

بعد از عمل بینی

بعد از عمل بینی نکاتی وجود دارد که در ذیل به چند مورد از آن ها می پردازیم.

 1. در این دوران از لباس هایی استفاده کنید که تعویض آن ها سخت و دشوار نباشد.
 2. بهتر است از غذا های کم ادویه استفاده کنید.
 3. از مایعات به میزان بیشتری استفاده کنید.
 4. استفاده از کمپرس یخ و دو بالشت در زیر سر می تواند به روند بهبودی شما سرعت بخشد.
 5. با دهان باز عطسه کنید تا فشار زیادی به بینی تان وارد نشود.
 6. از سیگار و قلیان و مواد مخدر به مدت دو هفته استفاده نکنید.

 

جراحی بینی

هزینه ی جراحی بینی

این هزینه به فاکتور های بسیاری بستگی دارد که برخی از آن ها شامل : هزینه جراح، هزینه متخصص بیهوشی، هزینه ی اتاق عمل، هزینه لباس، هزینه ی دارو ها و غیره .

این هزینه برای هر فردی متفاوت است، برای این که از این هزینه به صورت دقیق اطلاع پیدا کنید به شماره هایی که در سایت وجود دارد با مطب تماس بگیرید و یک وقت مشاوره با دکتر سید هادی حسینی نسب هماهنگ کنید.

در این مشاوره بینی شما توسط جراح مورد ارزیابی قرار می گیرد، ابتدا تشخیص داده می شود که آیا شما کاندید مناسبی برای این جراحی هستید یا خیر سپس روش جراحی بینی متناسب با خواسته ی شما انتخاب می شود و در انتهای روش جراحی و مراقبت های قبل و بعد از آن به شما توضیح داده می شود.

 

 

 

پرسش و پاسخ جراحی بینی

 • آیا جراحی زیبایی بینی درد دارد؟

جراحی بینی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود به همین علت فرد در حین عمل دردی احساس نمی کند اما بعد از رفع اثر بیهوشی ممکن است کمی احساس درد داشته باشد که می تواند با مشورت جراح بینی از داروهای مسکن استفاده کند.

 • آیا جراحی بینی عوارض دارد؟

در صورتی که برای انجام جراحی زیبایی بینی به بهترین جراح بینی مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت نمایید دچار عارضه ای نخواهید شد.

 • آیا افراد دیابتی هم می توانند جراحی بینی انجام دهند؟

بله اما باید آزمایشاتی را قبل از جراحی زیبایی بینی انجام دهند و میزان قند خود را کنترل کنند.

 

ارتباط با ما
تهران شهرک غرب ، میدان کتاب ، کلینیک ماهان

۰۲۱۲۲۰۸۹۳۱۸

۰۹۱۲۱۸۳۶۰۵۱

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =