www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی ترمیمی بینی + نمونه کار خارق العاده دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی ترمیمی بینی

جراحی بینی کج
جراحی بینی کج
نوامبر 12, 2022
جراحی ترمیمی بینی

برخی افراد یک بار جراحی بینی انجام داده اند اما از نتیجه آن رضایت کامل ندارند به همین دلیل مجددا برای انجام جراحی بینی اقدام می کنند که به این فرآیند جراحی بینی ثانویه یا جراحی ترمیمی بینی گفته می شود.باید سعی کنید برای انجام عمل ترمیم بینی به بهترین جراح تهراندکتر حسینی نسب مراجعه نمایید.

 

 

جراحی ترمیمی بینی- دکتر حسینی نسب

 

درباره جراحی ترمیمی بینی

عمل بینی ترمیمی چیست ؟ این عمل بینی شاخه ای از جراحی رینوپلاستی می باشد که به علت نتایج جا مانده از جراحی بینی ناموفق انجام می گردد. در جراحی بینی ترمیمی ، جراح بینی در ابتدا مشکلات بینی را بررسی می کند. در برخی مواقع ممکن است افراد پس از عمل بینی با مشکلات تنفسی علاوه بر مشکلات زیبایی روبه رو شوند. برخی افراد تنها از ظاهر نوک بینی خود ناراضی هستند به همین دلیل در جلسه مشاوره به ترمیم نوک بینی اشاره می کنند. مشکلات بسیاری بعد از جراحی کردن بینی ممکن است برای افراد به وجود آید که با انجام جراحی بینی ترمیمی می توان آن ها را برطرف کرد.

بهترین جراح ترمیم بینی در تهران

دکتر سید هادی حسینی نسب ، جراح گوش و حلق و بینی ، یکی از بهترین دکتر جراحی ترمیمی بینی در تهران هستند که تجربه های وی موجب شده تا افراد با نتایج بسیار مطلوبی پس از انجام جراحی بینی روبه رو شوند. نمونه کار های دکتر حسینی نسب در قسمت گالری سایت و اینستاگرام ایشان وجود دارند که می توانید آن ها را مشاهده کنید. اگر پس از مشاهده نمونه کار های آقای دکتر علاقه مند به انجام جراحی بینی با وی شدید با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

نکاتی برای انجام جراحی ثانویه بینی

 • اگر شما نیز جزو افرادی هستید که قصد جراحی ترمیمی بینی را دارند بهتر است برای انجام چنین عمل زیبایی به نکات زیر دقت کنید.
 • انتظار واقع بینانه ای از انجام جراحی زیبایی بینی داشته باشید.
 • باید بدانید که این عمل زیبایی ثانویه با هر بار انجام پیچیده تر می شود.
 • قبل از انجام جراحی ثانویه بینی  حتما با جراح بینی مشورت کنید.
 • در برخی مواقع ممکن است چارچوب بینی تان به قدری سالم نباشد که بتواند این جراحی بینی را تحمل کند به همین دلیل باید صبر بیشتری پیشه کنید.
 • هیچ گونه بافت زخمی نباید در بینی تان وجود داشته باشد.
 • باید یک سال از انجام جراحی دماغ تان گذشته باشد.

زمان مناسب برای انجام عمل ریویژن

زمانی که ایرادات بینی بسیار حاد باشد، برای انجام جراحی ثانویه بینی باید حداقل یک سال از عمل بینی قبلی گذشته باشد. ممکن است این مدت برای برخی از افراد طولانی باشد اما باید توجه داشت که برای کاهش تورم و ترمیم بافت های آسیب دیده، یکسال زمان نیاز است. پس از این مدت و با از بین رفتن تورم بینی ، ایرادات بینی به طور کامل قابل تشخیص می باشد. همچنین ممکن است مشکلات پدید آمده همچون نا متقارنی سوراخ های بینی بر اثر ورم باشد و پس از این مدت و خود به خود برطرف گردد. در این شرایط جراحی با بیهوشی کامل و در اتاق عمل انجام می شود. اما در صورتی که مشکلات بینی جزئی باشد، پس از معاینه و بررسی دقیق جراح و در صورت صلاحدید ایشان می توان جراحی ترمیمی بینی را بعد از گذشت حداقل ۶ ماه انجام داد. در برخی موارد می توان این جراحی را تحت بی حسی موضعی و در کلینیک انجام داد.

نمونه کار جراحی زیبایی بینی بهترین جراح بینی تهران دکتر سید هادی حسینی نسب 

 

مشکلاتی که در جراحی ترمیمی بینی برطرف می شوند عبارتند از:

 1. اصلاح ایرادات باقی مانده از جراحی بینی اولیه همچون قوز
 2. اصلاح مشکلاتی که بر اثر جراحی بینی قبلی ظاهر شده همچون مشکلات تنفسی
 3. اصلاح بیش از حد کوچک شدن بینی
 4. اصلاح بیش از حد سر بالا شدن نوک بینی ( بینی خوکی )
 5. اصلاح مشکلات ظاهری همچون نا مقارن بودن سوراخ های بینی یا کجی آن

اقدامات قبل از ریویژن

 • برای انجام این جراحی انتخاب جراح از اهمیت بیشتری برخوردار است. چرا که بافت بینی یکبار آسیب دیده و در صورتی که مجدد آسیب ببیند، امکان بروز عوارض جبران ناپذیری وجود دارد.
 • در جلسه مشاوره ، انتظارات و ایرادات بینی خود را برای جراح مطرح نمایید.
 • از دو هفته قبل از عمل بینی از دخانیات ، نوشیدنی های حاوی الکل و دارو های ضد التهابی همچون آسپرین و پروفن استفاده نکنید.
 • طبق گفته های بهترین دکتر جراحی ترمیمی بینی در تهران شب قبل از جراحی ریویژن استحمام کنید و از ۸ ساعت قبل از جراحی چیزی میل نکنید.
 • روز عمل از لباس دکمه دار و جلوباز استفاده کنید، تا بعد از عمل دماغ ترمیمی  بدون فشار وارد شدن به بینی ، قادر به تعویض لباس خود باشید.
 • خانم ها بدون آرایش ، لاک و ناخن مصنوعی به محل عمل ثانویه دماغ مراجعه کنند.
 • آقایان بدون ریش و سبیل در محل جراحی ترمیمی دماغ حضور داشته باشند.
 • از به همراه داشتن زیور آلاتی همچون ساعت، انگشتر و غیره خودداری نمایید.
 • به اتفاق یک همراه و نیم ساعت قبل از زمان مقرر در محل جراحی دماغ ثانویه  حضور داشته باشید.
 • تمام مدارک پزشکی لازم را همراه خود داشته باشید.

مزایای جراحی ترمیمی بینی

همان طور که پیش تر نیز به ان اشاره شد جراحی ثانویه بینی را برای اصلاحات و رفع مشکلاتی که در جراحی اولیه برای فرد ایجاد شده است به کار می برند .

 • از جمله این مشکلات می توان به اختلالاتی که در زمینه تنفسی برای فرد ایجاد شده است اشاره نمود.
 • از دیگر موارد قوز روی پل بینی است که در جراحی اولیه کاملا برطرف نگردیده است.
 • بیش از حد سر بالا بودن بینی
 • و افتادگی نوک بینی از جمله این موارد به شمار می رود .

هزینه عمل ترمیمی بینی

همانطور که پیش از این نیز به ان اشاره کردیم جراحی ثانویه از ریسک بسیار بالاتری از جراحی اولیه برخوردار می باشد و بنابراین هزینه ای که جراح برای انجام این عمل دریافت می کند بسیار بیشتر از عمل اولیه می باشد از جمله نکات دیگر که براورد هزینه اهمیت دارد اضافه کردن گرافت در عمل ترمیمی می باشد که هزینه ای را به مبالغ پرداختی شما اضافه خواهد کرد زیرا در جراحی ترمیمی بینی برای اینکه مشکلات را در ناحیه نوک بینی برطرف کنند نیاز به اضافه کردن گرافت دارند.

مراقبت های بعد از عمل ریویژن

 • بعد از عمل ترمیمی باید در نظر داشته باشید که بینی شما در شرایطی حساس قرار دارد و بنابراین مراقبت از آن بسیار امر مهمی محسوب می شود.
 • برای کاهش تورم بینی می توانید از کمپرس سرد کمک بگیرید.
 • بهترین دکتر عمل جراحی ترمیمی بینی تهران از حضور در امکان شلوغ که امکان وارد شدن ضربه به بینی در ان وجود دارد خودداری نمایید.
 • جلساتی که برای معاینه های بعد از جراحی باید به پزشک مراجعه کنید را فراموش نکنید و سعی کنید در این مورد دقیق باشید.
 • از حضور در معرض نور مستقیم خورشید تا مدتی که جراح برای شما تعیین می کند خودداری کنید.

نمونه کار جراحی زیبایی بینی دکتر سید هادی حسینی نسب :

 

 

آیا عمل ترمیم بینی درد دارد

یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که در زمینه عمل بینی و عمل ترمیمی آن مطرح است این است که آیا عمل ترمیم بینی درد دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم انجام هر گونه تغییرات بر روی بینی شامل درد می شود. اما درد آن به مراتب کمتر از درد دوران نقاهت جراحی بینی اولیه می باشد. این درد به قدری خفیف می باشد که با مصرف دارو های مسکن می توان آن ها را کاهش داد. از همین رو نیازی نیست در این رابطه نگرانی یا ترس خاصی داشته باشید. تنها لازم است هر گاه که احساس درد کردید قبل از شدت یافتن آن از دارو های مسکن تجویز شده توسط پزشکتان استفاده نمایید.

چالش های جراحی ترمیمی بینی

عمل ریویژن از عمل اولیه بینی چالش بر انگیز تر و پیچیده تر می باشد. طی انجام این عمل ، جراح بینی با مشکلات بسیاری که در جراحی بینی اولیه وجود نداشته اند مواجه می شود. به عنوان مثال با جای زخم و اسکار هایی رو به رو می شود که نیاز به بهبود دارند. همچنین ممکن است انحراف بینی بعد از عمل زیبایی بینی اولیه رفع نشده باشد ، که نیاز به بهبود دارد. به یاد داشته باشید که تجربه در انجام جراحی بینی ترمیمی و نتیجه بخش بودن نتایج بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

موفقیت آمیز بودن عمل ریویژن

افرادی که یک بار عمل بینی را انجام داده اند و هم اکنون متقاضی انجام جراحی ترمیمی بینی هستند ، همواره این ترس را در رابطه با انجام عمل ترمیمی دارند که آیا این عمل موفقیت آمیز می شود یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که با وجود تمامی سختی ها و پیچیدگی های در عمل ترمیمی بینی این امکان وجود دارد که نتایج مطلوب و موفقیت آمیز شوند. اما با این حال این تصمیم و انتخاب شما است که در میزان موفقیت آمیز بودن آن تاثیر می گذارد. چرا که اگر برای عمل دوم خود نیز مجددا جراح بینی بی تجربه و بدون مهارت را انتخاب کنید این امکان وجود دارد تا مجددا به عمل ترمیمی نیاز پیدا کنید.

کاندیدای مناسب برای جراحی ترمیمی بینی

در صورتی که بعد ازعمل بینی اولیه و با گذشت مدت زمان کافی، فرد احساس کند که بینی او هم از نظر ظاهری و هم از نظر تنفسی مشکلاتی دارد، می تواند برای انجام عمل ثانویه نزد بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی برود. در ادامه برخی از مشکلاتی که ممکن است بعد از جراحی اولیه برای فرد به وجود بیاید و انجام جراحی ریویژن را برای او الزامی کند را بیان خواهیم کرد.

 • باقی ماندن قوز بر روی بینی

یکی از ویژگی های بیشتر بینی های استخوانی وجود قوز بر روی پل بینی می باشد. در صورتی جراح اولیه بینی شما مهارت کافی برای عمل بینی نداشته باشد و به درستی استخوان بینی را جراحی نکند، ممکن است قوز بینی پس از جراحی باقی بماند. البته لازم به ذکر است که گاها بسیاری از افراد ورم بینی خود را با باقی ماندن قوز اشتباه می گیرند. به همین خاطر توصیه می شود تا زمانی که ورم بینی به طور کامل از بین نرفته است صبر کنید. پس از مشاهده نتایج درباره انجام جراحی ترمیمی بینی تصمیم بگیرید.

 • باریک شدن بیش از اندازه تیغه میانی بینی

باریک شدن بیش از حد تیغه میانی بینی ، که در بیشتر موارد برای بینی های استخوانی رخ می دهد ، علاوه بر اینکه جزو یکی از مشکلات نامتعارف بودن شکل بینی محسوب می گردد ، از نظر تنفس نیز می توانند برای بیمار مشکل ایجاد کنند. در جراحی بینی ترمیمی ، متخصص جراحی زیبایی بینی ، با تقویت کردن غضروف های این ناحیه قادر به برطرف کردن این مشکل می کنند. لازم به ذکر است که با عمل ترمیمی بینی می توان اقدام به کوچک کردن بینی نیز کرد  و بهترین و مطلوب ترین نتایج را به دست اورد.

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات