www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی زیبایی بینی در تهران | جراح بینی | جراحی زیبایی بینی | متخصص جراحی گوش و حلق و بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی زیبایی بینی در تهران

جراحی بینی به روش باز
جراحی بینی به روش باز
آگوست 5, 2020
جراح بینی خوب در تهران
جراح بینی خوب در تهران
سپتامبر 5, 2020
جراحی زیبایی بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی در تهران

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی در تهران را دارند بهتر است به بهترین جراح بینی مراجعه کنند، درباره انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران در مقالات مختلفی که در این رابطه تهیه شده توضیحاتی را مطرح نموده این که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن ها مراجعه کنید.

جراحی زیبایی بینی جزء پرطرفدارترین عمل های زیبایی می باشد که بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

این تقسیم بندی بر اساس ویژگی هایی که این دو نوع بینی توسط جراحان بینی انجام شده است.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی زیبایی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی و غیره را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را از انجام آن به دست آورند.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای استخوان ضعیف و پوست ضخیم باشد، همچنین بینی گوشتی دارای نوک پهن و غدد چربی فراوان در اطراف سوراخ های بینی می باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند به آن ها پیشنهاد می شود در جراحی زیبایی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

 

جراحی زیبایی بینی در تهران

 

روش های جراحی زیبایی بینی به شرح ذیل می باشد:

عمل جراحی بینی به دو روش ، جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می شود.

در جراحی بینی به روش باز یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می گردد و پس از جدا نمودن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز بر روی بینی ایجاد می شود.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی پوست ایجاد نشده و تمامی برش ها در داخل بینی می باشد.

بهتر است بدانید که دید جراح بینی در جراحی بینی باز بیشتر از جراحی بینی بسته می باشد.

جراحی زیبایی بینی با لیزر

امروزه شاهد تبلیغات گسترده ای در خصوص عمل بینی با لیزر هستیم باید بگوییم که هنوز علم پزشکی در حوزه لیزر آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی را در اسکلت بینی ایجاد کرد، لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

عوارض جراحی زیبایی بینی چیست ؟

برخی از افراد هنگام مراجعه برای مشاوره جراحی بینی نگران عوارض بعد از آن می باشند که باید بگوییم در صورتی که عمل بینی توسط بهترین جراح بینی انجام شود هیچ عارضه ای نخواهد داشت و کاملا ایمن محسوب می شود.

اما به این نکته نیز توجه کنید که رعایت اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی برای کاهش احتمال بروز عوارض جانبی ناشی از عمل زیبایی بسیار مهم می باشد.

جراحی بینی تنها باعث تورم و کبودی ، گرفتگی بینی و آبریزش می شود که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می گردد.

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی بینی

افرادی که قصد جراحی زیبایی بینی در تهران را داشته و دکتر سید هادی حسینی نسب ، جراح بینی تهران را برای انجام این جراحی زیبایی برگزیده اند از ایشان سوالات بسیاری می پرسند که عمده این پرسش ها مربوط به مراقبت های بعد از جراحی می باشد. زیرا رعایت و انجام این نکات تاثیر بسزایی در مطلوب بودن نتایج به دست آمده از جراحی داشته، از بروز عوارض جدی پیشگیری نموده و موجب می شود تا دوران بهبودی به بهترین نحو ممکن سپری شود.

در ذیل به تعدادی از مهم ترین نکاتی که افراد باید بعد از جراحی به آن ها توجه نمایند اشاره کرده ایم.

 

 

استحمام و شست و شو بعد از جراحی بینی

با توجه به اینکه شما بعد از جراحی تحت تاثیر مواد بیهوشی قرار داشته و همچنین برای تسکین درد خود از مسکن استفاده خواهید کرد احتمال اینکه در حمام زمین بخورید وجود دارد بنابراین از یکی از نزدیکان خود بخواهید تا در حمام شما را همراهی نماید.

بر روی یک صندلی نشسته، سر را به عقب خم کرده و از شخص همراه درخواست کنید تا موها و بدن تان را شستشو دهد با این کار هم از خیس شدن اسپلینت پیشگیری شده و هم گردش خون در ناحیه سر و صورت زیاد نشده و در نتیجه تورم بینی شدت نمی یابد.

همچنین بهتر است برای حمام کردن از آب ولرم بهره گرفته و با آب داغ حمام نکنید زیرا موجب سرگیجه در شما خواهد شد.

نکته مهم در این رابطه این است که بهتر است شب قبل از جراحی اقدام به استحمام کنید تا طی چند روز ابتدایی از حمام کردن و شست و شوی خود بی نیاز باشید.

خمیازه کشیدن و خندیدن بعد از جراحی زیبایی بینی

خمیازه کشیدن که نوعی عمل غیر ارادای بوده و انجام آن موجب درگیری عضلات صورت و سوراخ های بینی می شود تاثیر زیادی بر نتیجه جراحی ندارد اما توصیه جراحان بینی به بیماران این است که به مدت ۲ هفته بر روی خمیازه های خود کنترل داشته باشند.

در رابطه با خندیدن وضعیت کمی متفاوت است. هنگامی که بیمار می خندد بینی او متمایل به پایین شده و پره هایش به سمت اطراف کش می آیند که این امر موجب حرکت استخوان و غضروف هایی می شود که هنوز در جای خود ثابت و فیکس نشده اند. از همین رو باید بر روی خنده های خود کنترل بیشتری داشته باشید.

قیمت جراحی زیبایی بینی چقدر می باشد؟

قیمت جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان ، هزینه آزمایشات و داروها و غیره تعیین می شود.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات