www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی زیبایی بینی | جراحی بینی | عمل بینی | عمل زیبایی بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی زیبایی بینی

تاثیر جراحی بینی بر بویایی
تاثیر جراحی بینی بر بویایی
مرداد ۳۱, ۱۳۹۷
جراح بینی
جراح بینی
شهریور ۵, ۱۳۹۷
جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یک نوع عمل جراحی جهت تغییر شکل بینی می باشد که می توان از آن برای بزرگ کردن بینی، کوچک کردن بینی، برداشتن قوز بینی، عمل بینی گوشتی و غیره استفاده می شود.

در طی این جراحی بینی ، جراح یک برش ایجاد می کند تا بتواند به استخوان و غضروف بینی دسترسی پیدا کند. این برش عموما در داخل بینی زده می شود، به همین دلیل پس از عمل جای برش مشاهده نمی شود. امکان دارد برای این جراحی به پیوند غضروف یا استخوان نیاز باشد که این امر به نیاز فرد بستگی دارد.

 

جراحی زیبایی بینی

 

بعد از این که جراح استخوان و غضروف بینی را اصلاح کرد، پوست و بافت بینی بر روی ساختار جدید بینی قرار می گیرد، البته نا گفته نماند که نوع پوست بینی و تاثیر آن در عمل جراحی بینی و نحوه ی جذب شدن پوست موثر است. در انتها یک آتل بر روی بینی گذاشته می شود تا شکل جدید بینی را تا زمان بهبود پوشش دهد.

جراحی بینی می تواند هم با بیهوشی عمومی و هم با بیهوشی موضعی انجام شود، انتخاب هر نوع بیهوشی به پیچیدگی جراحی وابسته است. در برخی مواقع جراحی بینی به صورت سرپایی انجام می شود، اما برخی مواقع نیز امکان دارد بیمار یک شب در بیمارستان یا محل جراحی بستری شود.

فردی که این نوع جراحی را انجام می دهد اغلب متخصصین گوش و حلق و بینی هستند پس برای انجام این جراحی نگران نباشید.

 

پس از جراحی بینی

  • پس از گذشت یک هفته، آتل و باند از روی بینی شما برداشته می شود.
  • صورت کمی پف دارد
  • در اطراف چشم ها و بینی کبود و متورم وجود دارد.
  • این کبودی ها پس از چند روز برطرف می شود.
  • می توانید برای کاهش درد و تورم از کمپرس سرد استفاده کنید.
  • ممکن است پس از جراحی، جراح بینی برای شما مسکن هایی جهت تسکین درد تان تجویز کند، از آن ها استفاده کنید.
  • امکان دارد لازم باشد تا چند روز اول پس از جراحی سر خود را بالا نگه دارید.
  • ممکن است چندین هفته طول بکشد تا مجددا بتوانید فعالیت های خود را از نو آغاز کنید.

چرا عمل بینی انجام می دهیم؟

جراحی بینی قادر به تغییر سایز ، شکل و زاویه بینی می باشد و همچنین موجب می شود تا بینی شما تناسب بهتری با بقیه اجزای صورتتان پیدا کند. این جراحی می تواند مشکلات ساختاری بینی که موجب گرفتگی و تنگی نفس می شود را ازبین ببرد.

عمل زیبایی بینی مردان

آیا تا به حال به نوع جراحی بینی یا نتیجه جراحی بینی مردان توجه کرده اید؟ مردان عموما به دنبال بینی های مردانه هستند و علاقه دارند پس از جراحی بینی با بینی طبیعی روبه رو شوند، اما خانم ها به دنبال بینی با نوک کمی سر بالا و کمی قوس در مرکز بینی می باشند.

به دلیل گوشتی و بزرگ بودن بینی آقایان و دیگر مشخصات، جراحی بینی آقایان با جراحی بینی بانوان متفاوت است که در در مقالات قبلی درباره این دو جراحی بینی صحبت کرده ایم، در صورت تمایل به آگاهی از آن ها می توانید به قسمت مقالات سایت مراجعه فرمایید.

 

جراحی زیبایی بینی

 

هزینه جراحی زیبایی بینی

تمامی افراد در رده سنی های متفاوت کاندیدای جراحی زیبایی بینی هستند و هر یک هدفی مجزا از انجام این جراحی بینی دارند به همین دلیل نمی توان به راحتی و بدون معاینه هزینه جراحی زیبایی بینی را مشخص کرد.

ناگفته نماند که موارد و عوامل بسیاری هستند که بر روی هزینه جراحی بینی تاثیر می گذارند به همین دلیل این هزینه در هر فردی متفاوت با دیگری است.

افرادی که علاقه مند به مشاهده فیلم جراحی زیبایی بینی هستند می توانند هم به قسمت گالری سایت و هم آدرس اینستاگرام دکتر حسینی نسب مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 6 =