www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی زیبایی گوش | جراحی گوش | اتوپلاستی | جراحی اتوپلاستی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراحی زیبایی گوش

سپتوپلاستی
سپتوپلاستی
دی ۷, ۱۳۹۶
جراحی پلاستیک گوش
جراحی پلاستیک گوش
دی ۱۰, ۱۳۹۶
جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش : برخی افراد از دوران کودکی تا کنون با اندازه و ظاهر گوش خود مشکل دارند یا این که برآمدگی گوش آن‌ها با یکدیگر متقارن نیست یا دچار افتادگی بیش‌ از حد می باشد به همین دلیل ممکن است کودک در مدرسه مورد اذیت آزار دیگران قرار گیرد و بزرگسالان نیز امکان دارد سعی کنند توسط موهایشان یا با استفاده از کلاه، ظاهر نامناسب گوش های خود را پنهان کنند. خوشبختانه، عمل زیبایی گوش که به‌ عنوان جراحی گوش نیز شناخته شده است و در اصطلاح به آن اتوپلاستی می گویند، امروزه برای برطرف کردن مشکلات زیبایی گوش کاربرد دارند.

 

جراحی زیبایی گوش

 

عمل گوش تنها باید توسط یک جراح  با تجربه انجام شود تا نتایج شگفت ‌انگیزی بر ظاهر، اعتماد به ‌نفس،  کیفیت کلی زندگی بیمار بر جای بگذارد به همین دلیل ما به شما عزیزان دکتر سید هادی حسینی نسب را معرفی می کنیم.

در مشاوره اولیه با دکتر سید هادی حسینی نسب، خصوصیات گوش شما، سایز، اندازه و محل قرارگیری آن مورد بررسی قرار می ‌گیرد. دکتر حسینی نسب درباره خواسته ‌های شما عزیزان و تصور شما درباره نتیجه آن صحبت خواهد کرد تا نتیجه جراحی آن چیزی باشد که شما انتظار دارید. همچنین ایشان درباره جزئیات جراحی، دوره نقاهت، آنچه بعد از جراحی برای مراقبت نیاز است به شما اطلاعاتی می دهد و شما را برای این جراحی آماده می کند.

زمانی ‌که برای انجام این جراحی تصمیم ‌گیری می‌ کنید، می‌ توانید این اطمینان را داشته باشید که دکتر سید هادی حسینی نسب برای انجام عمل شما دارای تخصص و مهارت های کافی می باشد. برای آگاهی از اطلاعات بیشتر و نیز رزرو نوبت، می ‌توانید با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

افراد مناسب برای جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش ( اتوپلاستی ) یک روش کاملا منحصربفرد می باشد شما عزیزان می توانید از طریق مشاوره با جراح زیبایی خود بهترین نتایج را از این جراحی به دست آورید. این جراحی برای افرادی مناسب است که دارای شرایط زیر باشند:

  •  از سلامت کامل بهره مند باشند و به عفونت های مزمن درمان نشده ی گوش مبتلا نباشند .
  • بهتر است ۵ سال یا بیش از ۵ سال داشته باشد.
  • این سن، بهترین سن برای این جراحی است زیرا غضروف گوش مقاوت کافی خود را دارد.
  • این جراحی برای فردی مناسب است که از احساساتش صحبت کند.
  • بتواند همکاری لازم را با جراح داشته باشد.

 

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =