www.Golldennet.com/گلدن نت
جراح بینی خوب در تهران | متخصص جراحی گوش و حلق و بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراح بینی خوب در تهران

جراحی زیبایی بینی در تهران
جراحی زیبایی بینی در تهران
آگوست 20, 2020
جراحی بینی در تهران
جراحی بینی در تهران
سپتامبر 16, 2020
جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی خوب در تهران

افرادی که قصد انجام عمل جراحی زیبایی بینی را دارند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه ایده آل به یک جراح بینی خوب در تهران یا شهر خود مراجعه کنند.

برای انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران می توانید از دوستان آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.

پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.

در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به جراح زیبایی بینی بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.

برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای پزشک مورد نظر را مشاهده کنید، برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سید هادی حسینی نسب می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

جراح بینی خوب در تهران

 

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی بر روی دو نوع بین گوشتی و استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد کسانی که دارای این نوع بینی هستند در عمل زیبایی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی و عروسکی را انتخاب کنند.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند معمولا بهترین جراح بینی به آن ها توصیه می کند در عمل زیبایی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند تا نتیجه ایده آلی حاصل شود.

انواع روش جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود، جراح زیبایی بینی با توجه به مهارت و تجربه خود یکی از روش های فوق را انتخاب می کند.

در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند وپس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می کند.

اما در روش جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

 

 

کاندیدای مناسب جراحی بینی

برخی از افراد دچار این باور اشتباه هستند که جراحی بینی برای همه افراد قابل انجام بوده و بلافاصله بعد از اینکه متوجه ایراد در بینی شان شدند، اقدام به انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران یا شهر محل سکونت خود می کنند.

این افراد باید ببینند که آیا شرایط لازم برای این جراحی زیبایی را داشته، کاندید مناسبی برای آن هستند یا خیر و سپس برای جراحی بینی شان اقدام کنند.

کاندیدای مناسب جراحی بینی شرایط زیر را دارند:

از لحاظ روحی در شرایط مساعدی قرار دارند:

افرادی که به افسردگی دچار بوده و با جراحی بینی به دنبال بهبود وضعیت روحی خود هستند، اشخاصی که به وسواس مبتلا بوده و مدام تقارن صورت و دیگر اجزای خود را بررسی می کنند، افرادی که دچار عارضه خود بدشکل پنداری بوده و به همین دلیل با وجود اینکه ایرادی ندارند همیشه در حال ایرادگیری از اعضای بدن خود هستند به هیچ عنوان برای جراحی زیبایی بینی مناسب نمی باشند.

 

جراح بینی خوب در تهران

 

اشخاصی که به دنبال شبیه سازی نیستند:

برخی از افراد هیچ اطلاعاتی در رابطه با نوع بینی و محدودیت هایی که در فرم دهی آن ها وجود دارد نداشته و به همین دلیل از پزشک خود توقعات نامعقولی همچون جراحی بینی شبیه به یک عکس یا فرد را دارند.

این افراد باید بدانند جراحی بینی مثل مجسمه سازی یا خیاطی نیست که یک مدل خاص را نشان داده و دقیقاً همان را تحویل بگیرند، هر بینی با توجه به نوع و ویژگی های منحصر به فردش فرم دهی می شود و تنها در این صورت است که موجب زیبایی بیشتر افراد خواهد شد.

افرادی که ایده آل گرا نیستند:

جراحی بینی به هیچ عنوان تضمین یک بینی بی نقص مطلق را به افراد نداده و فقط منجر به بهبود نسبی آن می شود به همین دلیل برای افراد کمال طلب و ایده آل گرا که از هر کاری توقع بهترین نتایج بدون کوچکترین نقص را دارند مناسب نیست.

اشخاصی که سابقه بیماری خاصی را ندارند:

برای یک جراح بینی خوب در تهران یا هر شهر دیگری سلامت بیماران در اولویت قرار دارد به همین دلیل به دقت وضعیت سلامت آن ها را مورد بررسی قرار می دهند.

سابقه ابتلا به بیماری های مزمنی مانند لوپوس در گذشته یا مبتلا بودن به این بیماری ها در حال حاضر ممکن است در حین جراحی مشکل ساز شده یا بعد از آن عوارض جبران ناپذیری را برای فرد ایجاد نماید.

افرادی که پوست بینی شان کیفیت لازم را دارد:

مهم ترین فاکتور در رضایت بخش و مطلوب بودن نتیجه جراحی زیبایی بینی پوست آن است. اگر پوست بینی بیش از اندازه ضخیم بوده یا میزان غدد چربی موجود در آن زیاد باشد نتیجه جراحی بینی چندان موفقیت آمیز نخواهد بود.

 

جراح بینی خوب در تهران

 

خانم هایی که باردار و شیرده نیستند:

خانم های باردار و شیرده باید از انجام هرگونه عمل زیبایی که ضرورتی برای انجام آن وجود ندارد بپرهیزند.

بیمار در حین جراحی زیبایی بینی تحت بیهوشی قرار گرفته و ممکن است مواد بیهوشی بر روی جنین و مادر اثر سوء بگذارد به همین علت توصیه دکتر هادی حسینی نسب این است که عمل بینی به بعد از دوران شیردهی موکول شود.

افرادی که به بلوغ جسمی رسیده اند:

بهتر است جراحی زمانی انجام شود که بینی به طور کامل رشد کرده است که این اتفاق در خانم ها در پایان ۱۶ سالگی و در آقایان در پایان ۱۷ سالگی می افتد.

جراحی بینی با لیزر

بعضی از افراد به دلیل هزینه نسبتاً بالای جراحی بینی ، ترس از بیهوشی و غیره برای انجام جراحی بینی تردید داشته و به دنبال راه های کم هزینه تر و کم تهاجم تر می باشند.

بسیاری از سایت ها از این موضوع سواستفاده کرده و با عناوینی همچون ” جراحی زیبایی بینی با لیزر “ و “برطرف کردن ایردات بینی بدون جراحی” به دنبال افزایش میزان بازدید سایت خود و جذب بیمار برای برخی جراحان بینی هستند.

باید بگوییم که لیزر در برطرف کردن ایرادات موجود در استخوان ها و ساختمان بینی هیچ تاثیری نداشته و از آن تنها می توان برای درمان برخی مشکلات پوستی بینی همچون لکه های ناشی از آفتاب، اسکار جوش یا زخم استفاده کرد.

 

 

عوارض جراحی بینی

عوارض جراحی بینی را می توان به دو دسته زیر تقسیم کرد:

  • عوارض موقتی : بروز این عوارض بعد از جراحی بینی طبیعی بوده، موقتی هستند و با گذشت زمان برطرف خواهند شد. ورم، کبودی، التهاب و درد از جمله عوارض موقتی عمل بینی هستند.
  • عوارض دائمی : این عوارض معمولاً بر اثر بی تجربگی جراح بینی و عدم انتخاب یک جراح بینی خوب در فرد ایجاد می شوند. چسبندگی بینی از جمله عوارض دائمی عمل بینی می باشند.

هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و غیره تعیین می شود.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات