www.Golldennet.com/گلدن نت
جراح زیبایی بینی در تهران | متخصص جراحی گوش و حلق و بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراح زیبایی بینی در تهران

جراحی زیبایی گوش
جراحی زیبایی گوش
سپتامبر 2, 2021
سپتورینوپلاستی
سپتورینوپلاستی
نوامبر 9, 2021
جراح زیبایی بینی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران کیست ؟ انتخاب جراح بینی جزء مهم ترین انتخاب ها برای افرادی است که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند به همین علت توصیه می شود در انتخاب جراح بینی دقت کافی را داشته باشید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

جراح زیبایی بینی در تهران

روش های انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

  • برای انتخاب یک جراح بینی خوب به عنوان مثال در تهران راه های متفاوتی وجود دارد از جمله جستجو در گوگل یا پرس و جو از دوستان و آشنایان.
  • پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره میزان تحصیلات و تبحر آن ها، رضایت بیماران و غیره تحقیق کنید.
  • حتما برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای پزشک مورد نظر را در گالری تصاو.یر وب سایت ، صفحه اینستاگرام یا آلبومی که در مطب دارند مشاهده کنید.
  • به این نکته مهم توجه داشته باشید که صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

علت اهمیت انتخاب جراح بینی چیست؟

انتخاب جراح بینی خوب به این علت حائز اهمیت می باشد که اگر فرد به درستی جراح بینی خود را انتخاب نکند ممکن است نتیجه مطلوبی از عمل جراحی بینی به دست نیاورد و نیاز به جراحی بینی ترمیمی پیدا کند و برای انجام جراحی بینی ترمیمی بیمار باید تا یک سال صبر کند تا برش ها ایجاد شده در جراحی بینی اولیه بهبود یابد و پس از آن اقدام به عمل جراحی بینی ترمیمی کند.

جراحی زیبایی بینی

عمل جراحی زیبایی بینی همانطور که می دانید جزء پرطرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد که بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

زمانی که فرد برای انجام جراحی زیبایی بینی به یک جراح بینی خوب و مجرب مراجعه می کند ابتدا جراح بینی نوع بینی را مشخص می کند تا با توجه به آن بتواند به درستی بیمار را راهنمایی کند.

افرادی که بینی گوشتی دارند بهتر است بدانند که به دلیل اسکلت ضعیف و پوست ضخیم این نوع بینی نمی توان تغییرات زیادی بر روی بینی اعمال کرد به همین علت اکثر جراحان بینی توصیه می کنند که این افراد مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

اما افرادی که بینی استخوانی دارند به دلیل پوست نازک و اسکلت محکم می توانند هر مدل بینی را انتخاب کنند البته توجه نیز حائز اهمیت است که مدل بینی را در جراحی زیبایی بینی انتخاب کنید که با آناتومی صورت شما هماهنگ باشد و باعث زیباتر شدن چهره شما شود.

انواع بینی

ویژگی های ساختاری بینی موجب تقسیم بینی افراد به دو دسته زیر می شود:

  • بینی استخوانی : ساختار این نوع از بینی که بهترین نوع بینی برای جراحی می باشد از پوستی نازک، استخوان ها و غصروف های محکم و بافت های چربی زیر پوستی تشکیل شده است.
  • بینی گوشتی : ساختمان بینی های گوشتی تشکیل شده است از استخوان ها و غضروف هایی که استحکام بالایی ندارند، پوستی که ضخامت آن زیاد بوده و بافت های چربی زیر پوستی فراوانی دارد.

نتیجه جراحی زیبایی بینی

بعد از جراحی ، بینی افراد با توجه به فاکتورهایی که در ادامه آورده ایم به دو فرم زیر شکل داده می شوند:

  • جراحی بینی طبیعی : این فرم از بینی نه تنها بر روی خود قوسی ندارد بلکه سر آن نیز زیاد بالا نرفته و از حجم بینی خیلی کم نمی شود.
  • جراحی بینی فانتزی : برخلاف بینی های طبیعی ، بینی فانتزی به میزان زیادی کوچک شده، سربالا می شود و بر روی پل بینی قوس تقریباً زیادی ایجاد می گردد.

انتخاب بهترین فرم بینی

یکی از نگرانی ها و دلمشغولی افراد قبل از جراحی بینی در رابطه با انتخاب فرم بینی شان است. به همین دلیل بیماران هنگام مراجعه به مطب دکتر هادی حسینی نسب ، جراح زیبایی بینی در تهران سوال های زیادی در این رابطه از ایشان می پرسند.

انتخاب فرم بینی مناسب برای هر فرد با توجه به موارد زیر انتخاب می شود.

جراح زیبایی بینی در تهران

نوع بینی

عاملی که بیشترین تاثیر را در تعیین فرم بینی دارد، نوع بینی است؛ به طوری که افرادی با بینی های گوشتی به دلیل ویژگی های ساختاری بینی شان چاره ای جز انتخاب فرم طبیعی نداشته ولی افرادی که بینی استخوانی دارند با توجه به فاکتورهای زیر می توانند یکی از فرم های طبیعی یا فانتزی را انتخاب کنند.

سلیقه

سلیقه افراد با یکدیگر متفاوت بوده و زیبایی از نظر آن ها تعاریف متفاوتی دارد؛ ملاک زیبایی برخی از افراد طبیعی بودن و ملاک برخی دیگر ظرافت و ظاهر عروسکی داشتن است.

بدیهی است فرم طبیعی برای افراد دسته اول مناسب تر است زیرا هدف اصلی جراحی بینی طبیعی رفع ایردات موجود در بینی به نحوی است که تغییرات افراطی در آن ایجاد نگردد. همچنین فرم بینی فانتزی مناسب ترین فرم بینی برای افراد دسته دوم است زیرا با ایجاد تغییراتی همچون سر بالا و کوچک کردن بینی موجب ظرافت بیشتر صورت می شود.

جنسیت

ملاک های زیبایی صورت برای خانم ها و آقایان با هم متفاوت می باشد.

استخوانی و ضمخت بودن صورت آقایان به آن ها جذابیت می دهد به همین دلیل آن ها باید از جراحی بینی فانتزی که موجب کوچک شدن بینی شده و از جذبه آن ها می کاهد خودداری نمایند.

ویژگی های صورت افراد

یکی از فاکتورهایی که در حین انتخاب فرم بینی باید به طور ویژه به آن توجه کرد، ویژگی های صورت می باشد؛ زیرا جراحی بینی در صورتی با بهترین نتایج همراه بوده و موجب زیبایی بیشتر افراد می شود که بیشترین تناسب را با اجزای صورت داشته باشد به همین منظور:

افرادی که صورت های بزرگ با اجزای درشت دارند باید از انجام جراحی بینی فانتزی خودداری کنند.

اشخاصی که فاصله لب و بینی آن ها زیاد می باشد بهتر است جراحی بینی طبیعی انجام دهند زیرا با انجام این جراحی نوک بینی سر بالا نشده و فاصله بین لب و بینی بیشتر نخواهد شد.

 

 

انتخاب فرم بینی را به جراح خود بسپارید

بهتر است قبل از جراحی بینی به دقت در رابطه با انتخاب جراح خود دقت کرده و به این ترتیب بهترین جراح زیبایی بینی در تهران یا شهری که در ساکن هستید را انتخاب کنید.

سپس به طور کاملاً شفاف با جراح خود در رابطه با سلایق و انتظارات تان از جراحی بینی صحبت کنید؛ ایشان سلیقه شما را در نظر می گیرد، نسبت میان اجزای صورت را با عکسبرداری از بینی و زوایای مختلف صورت بررسی کرده و با اشرافی که بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی دارد بهترین فرم بینی را برای تان انتخاب می کند.

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات