www.Golldennet.com/گلدن نت
جراح زیبایی بینی |جراحی زیبایی بینی | جراح بینی خوب | جراح بینی تهران | متخصص جراحی گوش و حلق و بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراح زیبایی بینی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی
تفاوت بینی گوشتی و استخوانی
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷
بهترین سن برای جراحی لوزه
بهترین سن برای جراحی لوزه
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
جراح زیبایی بینی

جراح زیبایی بینی

اغلب افراد از ظاهر بینی های خود ناراضی هستند و قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند. این کاندیدا باید در انتخاب جراح زیبایی بینی خود بسیار دقت کنند، زیرا این امر نتیجه بسیار مستقیمی بر روی نتیجه عمل بینی دارد.

جراح پلاستیک بینی برای انجام جراحی بینی خود انتخاب کنید که سابقه، مهارت، تحصیلات کافی در این زمینه را داشته باشد.

نتیجه جراحی های بینی وی را از نزدیک مشاهده کنید.

با بیماران وی گفت و گو و از رضایت آنان درباره این جراحی زیبایی سوال کنید.

با جراح بینی ملاقات داشته باشید و از وی بخواهید تا درباره نحوه جراحی بینی که انجام می دهد برای شما توضیح دهد.

جراح زیبایی بینی باید با شما عزیزان صادق باشد تا در صورتی که این جراحی پلاستیک بینی برای شما مناسب نباشد به اطلاع شما برساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت وی مراجعه کنید.

 

 

جراح زیبایی بینی

 

بهترین جراح بینی گوشتی

جراحانی که جراحی بینی گوشتی انجام می دهند، علاوه بر تجربه و تبحر باید هنر نیز داشته باشند تا بتوانند این بینی را به نتیجه مور نظر بیمار تغییر دهند، به گونه ای که پس از مشاهده نتیجه جراحی بینی از رضایت بسیار برخوردار باشند.

دکتر سید هادی حسینی نسب یکی از باتجربه ترین جراحان تهران برای انجام عمل بینی گوشتی هستند که برای مراجعه می توانید با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

بعد از عمل بینی چه انتظاری باید داشته باشیم؟

  • به مدت ۱ هفته تا ۱ سال بینی شما متورم می باشد. پس از گذشت ۱ هفته تورم بینی شما کاهش پیدا می کند، اما پس از یک سال می توانید نتیجه جراحی بینی خود را به صورت واضح مشاهده کنید.
  • برای انجام این جراحی زیبایی باید انتظار واقع بینانه ای داشته باشید و دستورات جراح زیبایی بینی پس از عمل را رعایت کنید.
  • اگر بینی شما عزیزان گوشتی است دوران بهبودی تان در مقایسه با بینی های استخوانی کمی بیشتر است، پس برای مشاهده نتیجه عمل بینی عجله نکنید و منتظر بمانید تا ورم بینی تا به صورت کامل برطرف شود.

عمل زیبایی بینی استخوانی

به بینی های استخوانی ، بینی غضروفی نیز گفته می شود. وجود قوز بر روی پل این نوع بینی ها دلیل نام گذاری آن ها می باشد. عموما اغلب افراد با بینی استخوانی جهت برطرف کردن قوز بینی برای جراحی زیبایی بینی اقدام می کنند.

به دلیل ویژگی هایی که این نوع بینی به همراه دارد (پوست نازک و غضروف محکم) افراد پس از جراحی از رضایت بسیاری بهره مند هستند.

 

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =