www.Golldennet.com/گلدن نت
جراح زیبایی بینی | متخصص جراحی گوش و حلق و بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

جراح زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی گوشتی
عمل زیبایی بینی گوشتی
ژوئن 2, 2021
عمل دماغ
عمل دماغ
جولای 18, 2021
جراح زیبایی بینی

همه چیز درباره جراح زیبایی بینی

اغلب افراد از ظاهر بینی های خود ناراضی هستند و قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند. این کاندیدا باید در انتخاب جراح زیبایی بینی خود بسیار دقت کنند، زیرا این امر نتیجه بسیار مستقیمی بر روی نتیجه عمل بینی دارد.

 

 

 • جراح پلاستیک بینی برای انجام جراحی بینی خود انتخاب کنید که سابقه، مهارت، تحصیلات کافی در این زمینه را داشته باشد.
 • نتیجه جراحی های بینی وی را از نزدیک مشاهده کنید.
 • با بیماران وی گفت و گو و از رضایت آنان درباره این جراحی زیبایی سوال کنید.
 • با جراح بینی ملاقات داشته باشید و از وی بخواهید تا درباره نحوه جراحی بینی که انجام می دهد برای شما توضیح دهد.
 • جراح زیبایی بینی باید با شما عزیزان صادق باشد تا در صورتی که این جراحی پلاستیک بینی برای شما مناسب نباشد به اطلاع شما برساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت وی مراجعه کنید.

 

 

جراح زیبایی بینی

 

بهترین جراح بینی گوشتی

جراحانی که جراحی بینی گوشتی انجام می دهند، علاوه بر تجربه و تبحر باید هنر نیز داشته باشند تا بتوانند این بینی را به نتیجه مور نظر بیمار تغییر دهند، به گونه ای که پس از مشاهده نتیجه جراحی بینی از رضایت بسیار برخوردار باشند.

دکتر سید هادی حسینی نسب یکی از باتجربه ترین جراحان تهران برای انجام عمل بینی گوشتی هستند که برای مراجعه می توانید با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

بعد از عمل بینی چه انتظاری باید داشته باشیم؟

 • به مدت ۱ هفته تا ۱ سال بینی شما متورم می باشد. پس از گذشت ۱ هفته تورم بینی شما کاهش پیدا می کند، اما پس از یک سال می توانید نتیجه جراحی بینی خود را به صورت واضح مشاهده کنید.
 • برای انجام این جراحی زیبایی باید انتظار واقع بینانه ای داشته باشید و دستورات جراح زیبایی بینی پس از عمل را رعایت کنید.
 • اگر بینی شما عزیزان گوشتی است دوران بهبودی تان در مقایسه با بینی های استخوانی کمی بیشتر است، پس برای مشاهده نتیجه عمل بینی عجله نکنید و منتظر بمانید تا ورم بینی تا به صورت کامل برطرف شود.

 

 

عمل زیبایی بینی استخوانی

به بینی های استخوانی ، بینی غضروفی نیز گفته می شود. وجود قوز بر روی پل این نوع بینی ها دلیل نام گذاری آن ها می باشد. عموما اغلب افراد با بینی استخوانی جهت برطرف کردن قوز بینی برای جراحی زیبایی بینی اقدام می کنند.

به دلیل ویژگی هایی که این نوع بینی به همراه دارد (پوست نازک و غضروف محکم) افراد پس از جراحی از رضایت بسیاری بهره مند هستند.

عمل زیبایی بینی گوشتی

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیف داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند معمولا به آن ها پیشنهاد می شود که برای به دست آوردن نتیجه ایده آل مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

 

 

انواع روش جراحی زیبایی بینی

برای انجام جراحی زیبایی بینی ، جراح بینی با توجه به مهارت و تجربه خود یکی از رو ش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته را انتخاب می کند.

 • در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی تیغه بین دو بینی ( کلوملا ) ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می نماید.
 • اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی

 1. آزمایشاتی را که جراح زیبایی بینی برای تان تجویز نموده است، انجام دهید.
 2. به مدت دو هفته قبل و بعد از عمل جراحی بینی از داروهای رقیق کننده خون ، الکل و دخانیات استفاده نکنید.
 3. به مدت ۸ ساعت قبل از عمل جراحی بینی چیزی میل نکرده و ناشتا باشید.
 4. داروهایی را که جراح بینی برای تان بعد از جراحی بینی تجویز نموده است را به طور مرتب استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی به مقالات جامعی که تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.

هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه داروها ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه آزمایشات و داروها و غیره تعیین می شود.

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات