www.Golldennet.com/گلدن نت
رینوپلاستی به روش باز و بسته | رینوپلاستی | رینوپلاستی باز | دکتر سید هادی حسینی نسب

رینوپلاستی به روش باز و بسته

عمل بینی چند ساعت طول میکشد
عمل بینی چند ساعت طول میکشد
دسامبر 16, 2017
شستشوی بینی بعد از عمل
شستشوی بینی بعد از عمل
دسامبر 19, 2017
رینوپلاستی به روش باز و بسته

رینوپلاستی به روش باز و بسته

رینوپلاستی به روش باز و بسته : همان طور که در مقاله های قبل درباره آن صحبت کردیم و شما عزیزان نیز می دانید، رینوپلاستی یکی از تکنیک های انجام جراحی زیبایی بینی می باشد که به دو صورت باز و بسته قابل انجام است.

 

رینوپلاستی به روش باز و بسته

 

رینوپلاستی به روش باز

در این روش از رینوپلاستی ، برشی بر روی کلوملا زده می شود که با استفاده از این برش می توان پوست بینی را به سمت بالا حرکت داد، در این لحظه است که جراح می تواند به پشت و همچنین نوک بینی دسترسی پیدا کند. پس از این که برش های لازم بر روی بینی زده شد، جراح تغییرات لازم را بر روی بینی و تیغه آن ایجاد می کند.

رینوپلاستی به روش بسته

در این روش از رینوپلاستی، برش هایی در داخل بینی در بین غضرو ف ها زده می شوند که با استفاده از این برش ها و بدون این که به برش خارجی نیازی باشد، جراح می تواند به پشت و نوک بینی دسترسی پیدا کند.

در رینوپلاستی به روش بسته دید جراح بینی برای انجام تغییرات لازمه در مقایسه با روش باز بسیار کمتر می باشد.

لازم به ذکر است که اگر نیاز به انجام تغییرات در نوک بینی باشد، جراح روش باز را انتخاب می کند، زیرا در این روش تسلط و دید جراح بیشتر است.

سن مناسب برای انجام رینوپلاستی

این جراحی محدودیت سنی ندارد و همه ی افراد، پیرو جوان می توانند از این جراحی استفاده کنند، اما بهتر است خانم ها زمانی برای این جراحی اقدام کنند که ۱۵ سالگی و آقایان ۱۷ سالگی را پشت سر گذاشته باشند، زیرا در این سن افراد از همه لحاظ، روحی و جسمی به تکامل رسیده اند.

هزینه جراحی بینی به روش بسته

هزینه این جراحی همانند دیگر جراحی ها در هر فردی متفاوت است و به عوامل بسیاری بستگی دارد. میزان تغییراتی که بیمار لازم دارد تا بر روی بینی او انجام شود، دستمزد جراح، دستمزد متخصص بیهوشی و … از این دسته از عوامل هستند.

برای آگاهی بهتر از هزینه دقیق این جراحی به مطب دکتر سید هادی حسینی نسب مراجعه کنید.

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات