www.Golldennet.com/گلدن نت
رینوپلاستی بینی های گوشتی | رینوپلاستی | بینی گوشتی | جراحی بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

رینوپلاستی بینی های گوشتی

راه های تشخیص پولیپ بینی
راه های تشخیص پولیپ بینی
ژانویه 16, 2018
سپتوپلاستی چیست
سپتوپلاستی چیست
ژانویه 22, 2018
رینوپلاستی بینی های گوشتی

جراحی بینی

رینوپلاستی بینی های گوشتی

عمل جراحی زیبایی بینی که به رینوپلاستی نیز شهرت دارد یک نوع عمل جراحی جهت تغییر شکل بینی و درمان انحراف بینی می باشد. این عمل جراحی هم باعث کوچک تر شدن بینی و هم بزرگ تر شدن و حجیم تر شدن بینی می شود، این جراحی طبق درخواست بیمار می تواند بینی عروسکی برای بیماران ایجاد کند. این جراحی بر روی تمامی بینی ها قابل انجام است و ما در این مقاله قصد داریم درباره رینوپلاستی بینی های گوشتی صحبت کنیم.

 

رینوپلاستی بینی های گوشتی

 

برای انجام رینوپلاستی بینی های گوشتی

در ابتدا با جراح بینی خود مشورت کنید. هر عمل جراحی زیبایی بینی به نیازهای فردی بستگی دارد. خیلی دقت کنید، به دلیل حساسیت بسیار بالای این جراحی و غیر قابل برگشت بودن آن عجولانه برای این جراحی تصمیم گیری نکنید. به همین دلیل است که ما به شما عزیزان توصیه می کنیم حتما قبل از جراحی بینی با پزشک معالج خود یک جلسه مشاوره داشته باشید.

در این جلسه هم بینی شما مورد بررسی قرار می گیرد و هم اطلاعات کافی برای این جراحی به دست می آورید و هم می توانید درباره مدل بینی خود با پزشک صحبت کنید. دقت داشته باشید که برای انجام این عمل ، جراحی را انتخاب کنید که مجوز معتبر داشته باشد.

بینی های گوشتی

قبل هر چیزی باید درباره بینی خود اطلاعاتی داشته باشید. اگر شما عزیزان جزو آن دسته از افرادی هستید که پوست بینی شان ضخیم و غضروف بینی شان نازک است، بینی تان گوشتی است. لازم به ذکر است که جراحی بینی گوشتی مقداری دشوار تر از دیگر بینی ها می باشد همچنین دوران بهبودی این دسته از بینی ها طولانی تر از دیگر بینی ها می باشد.

پس بعد از جراحی فورا منتظر مشاهده نتیجه جراحی نباشید، مدت زمان باقی ماندن تورم و کبودی در بینی های گوشتی در مقایسه با دیگر بینی ها بیشتر است.

هزینه عمل بینی گوشتی

این هزینه عوامل بسیاری را شامل می شود که عبارت اند از: هزینه جراح ، هزینه متخصص بیهوشی، هزینه لباس، هزینه دارو های بیهوشی و … . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه این جراحی با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات