www.Golldennet.com/گلدن نت
شستشوی بینی بعد از عمل | جراحی بینی | پس از عمل بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

شستشوی بینی بعد از عمل

رینوپلاستی به روش باز و بسته
رینوپلاستی به روش باز و بسته
دسامبر 18, 2017
نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی
نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی
دسامبر 23, 2017
شستشوی بینی بعد از عمل

شستشوی بینی بعد از عمل

شستشوی بینی بعد از عمل : مراقبت های پس از جراحی در نتیجه آن تاثیر بسزایی دارد، شستشوی بینی یکی از این مراقبت ها می باشد که باید حتما آن را رعایت کنید تا در دوران بهبودی به مشکل نخرید. نحوه شستشوی بینی در کاهش ورم بینی بسیار تاثیر گذار است.

برای شستشوی بینی پس از جراحی بهتر است که از سرم شستشو استفاده کنید.

عموما پزشکان برای تمیز کردن بینی پس از جراحی روش هایی را توصیه می کنند که نسبت به دیگر روش ها راحت تر و آسان تر است، ما در این مقاله نیز درباره همین روش ها به شما اطلاعاتی می دهیم.

اگر پس از اتمام جراحی بینی ، جراح بینی از تامپون در داخل بینی تان استفاده کرد، پس از ۳ روز این تامپون از داخل بینی تان برداشته می شود. پس از برداشتن تامپون می توانید بینی خود را با سرم شستشو دهید، اما اگر در جراحی شما از تامپون استفاده نشده باشد می توانید پس از ۳ روز بینی تان را شستشو دهید.

 

شستشوی بینی بعد از عمل

 

نحوه شستشو بینی با سرم

در هفته ابتدایی پس از جراحی برای تمیز کردن بینی تا لازم است از قطره چکان یا اسپری بینی استفاده کنید، اما پس از گذشت ۱ هفته می توانید به راحتی و با استفاده از سرم بینی، بینی تان را تمیز کنید.

شستشو با سرم موجب تخلیه لخته های خون و همچنین ترشحات داخل بینی می شود، این امر موجب می شود راحت تر نفس بکشید.

بیشتر پزشکان توصیه می کنند شستشوی بینی را تا ۴ _ ۳ ماه ادامه بدهید این شستشو از کیپ شدن بینی تان جلوگیری می کند. این امر را در روز چندین بار تکرار کنید.

فین کردن بعد از جراحی بینی

بهتر است در هفته های ابتدایی با شدن بسیار فین نکنید زیرا این کار مشکلاتی را برای شما عزیزان به وجود می آورد یکی از مهم ترین این مشکلات خونریزی بینی می باشد.

پس از جراحی خیلی باید مراقب بینی خود باشید تا مشکلی برای بینی تان به وجود نیاید.

مراقبت های پس از جراحی بینی را جدی بگیرید و حتما آن ها را رعایت کنید، رعایت این نکات دوران بهبودی را برای شما عزیزان کاهش می دهد.

توصیه ما به شما عزیزان این است که برای انجام این جراحی حتما یک جلسه مشاوره با دکتر سید هادی حسینی نسب داشته باشید، این جلسه به شما کمک های بسیاری می کند.

 

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینیجراح بینی خوب

 

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات