www.Golldennet.com/گلدن نت
عمل زیبایی بینی گوشتی | جراحی بینی گوشتی | جراحی بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

عمل زیبایی بینی گوشتی

عمل جراحی زیبایی بینی
عمل جراحی زیبایی بینی
می 17, 2021
جراح زیبایی بینی
جراح زیبایی بینی
ژوئن 17, 2021
عمل زیبایی بینی گوشتی

همه چیز در مورد عمل زیبایی بینی گوشتی

عمل زیبایی بینی گوشتی : آیا می دانید به چه بینی هایی گوشتی و به چه بینی هایی استخوانی می گویند؟ آیا علاقه دارید از تفاوت های میان آن ها آگاهی پیدا کنید؟ با ما همراه باشید.

 

عمل زیبایی بینی گوشتی

 

بینی گوشتی چیست ؟

بینی گوشتی به دلیل ویژگی هایی که دارد خود را از دیگر بینی ها مجزا کرده است، این ویژگی ها عبارت اند از:

 • دارای پوستی ضخیم
 • دارای غضروفی پهن و بزرگ
 • دارای بافت همبند بسیار در زیر پوست
 • درای بافت ضعیف غضروفی
 • وجود غدد چربی بسیار در پوست نوک بینی

همه افراد تنها از بینی گوشتی و استخوانی صحبت می کنند اما ما این نکته را نیز اضافه می کنیم که بینی های گوشتی و بینی های استخوانی خود انواع و درجات مختلفی دارند، به عبارت دیگر میزان گوشتی و استخوانی بودن بینی ها در هر فردی متفاوت با دیگری است.

عمل زیبایی بینی گوشتی

مهم ترین اقدامی که در عمل زیبایی بینی گوشتی انجام می شود، کاهش بافت از یک قسمت و اضافه کردن آن به قسمت دیگر می باشد.

این بافت اغلب از جنس غضروف تیغه بینی می باشد اما در شرایطی که تیغه بینی غضروف نداشته باشد، بدون این که آسیبی به گوش وارد شود از غضروف گوش استفاده می شود.

 

 

بهترین جراح بینی گوشتی

تمامی جراحان بینی ، جراحی بینی گوشتی نیز انجام می دهند، اما جراح بین یکه در این زمینه تخصص و تجربه لازم را دارد با نتایج موفق تری پس از جراحی بینی روبه رو می شود.

به عبارت دیگر جراح بینی گوشتی نیز مانند تمامی جراحان بینی باید در این زمینه تخصص و تجربه داشته باشد اما هنر و مهارت در انجام این جراحی زیبایی نیز لازم است تا افراد پس از اتمام دوران بهبودی بتوانند با نتیجه ایده آل خود روبه رو شوند.

بهترین جراح بینی

رینوپلاستی هنوز در راس فهرست پر استقبال ترین جراحی های زیبایی صورت و بطور کلی روندهای زیبایی قرار دارد. با توجه به اینکه این جراحی مورد تقاضای زنان و مردان در تمامی سنین که به دنبال رونده های شکل دهی مجدد بینی خود هستند می باشد، تعجب آور نیست که بگوییم این استقبال بی نظیر ماحصل بهبودروش های بسیار ظریف و منحصر بفرد برای دستیابی به نتایج فوق العاده است. آینده رینوپلاستی قطعاً دستخوش پیشرفت های بیشتر و ارائه نتایج شگفت آورتری نیز خواهد بود.

پیشرفت ها در تکنولوژی از نیازها و سبک های بیماران تبعیت می کند. اگر نگاهی به روندهای ویژه در چند سال گذشته بیاندازیم، می بینیم که روش های جراحی رینوپلاستی، در سراسر دنیا نوآوری های ویژه ای را به خود اختصاص داده و در سطحی وسیع رضایت بخش بوده است. دکتر سید هادی حسینی نسب در خصوص سفارشی کردن جراحی پلاستیک در عصر حاضر بسیار پر اشتیاق بوده و گزینه های پیشرفته را از طریق جدیدترین تکنیک های روز برای بیماران خود بر می گزیند.

این بدان معناست که او درمانی شخصی  را برای هر بیمار خود طراحی کرده و تغییرات لازم را جهت دستیابی به بهترین هارمونی در صورت بیمار، اعمال می نماید. رینوپلاستی قادر است هزاران شکل ظاهری مختلف را در بینی ایجاد نماید. آینده رینوپلاستی حول محوریت فردگرایی بوده و راه حل های فردی را برای هر بیمار طراحی می نماید.

جراح بینی

روزهایی که در آن جراحی بینی به معنی تراش دادن و پیراستن بینی، نوک و سوراخ های آن بود دیگر سپری شده است. هر چند هنوز برخی بیماران این روند را انتخاب می کنند، ولی اکثریت بالایی از آن ها در عصر حاضر به دنبال روش هایی برای بهبود بینی خود از طریق ایجاد تغییرات و هماهنگی های دقیق و ظریف در این اندام هستند.

تکنیک های جراحی به طور همزمان با تحقیقات پزشکی، کنترل بهتر ساختارهای ظریف بینی را تضمین نموده و نتایج بدست آمده از آن ها دارای ماندگاری چشمگیری می باشند. بیشتر جراحان پلاستیک صورت متخصص و بهترین جراحان رینوپلاستی در خصوص برداشتن بافت، بسیار محافظه کارانه عمل کرده و از تغییرات ظریف برای خلق بینی طبیعی استفاده می کنند.

 

 

اکنون بیماران به جای تلاش برای داشتن یک بینی جدید، به دنبال یک رینوپلاستی هستند که نواحی ویژه ای و مشکلات خاصی را در آناتومی این اندام مورد هدف قرار  دهد. برخی از مثال های مربوط به این جراحی های شکل دهی مجدد متمرکز و دقیق شامل موارد زیر می باشد:

 • رینوپلاستی تزریقی
 • آلر رینوپلاستی
 • تیپ پلاستی
 • رینوپلاستی ترمیمی ( با ایمپلنت یا بدون آن)

تیپ پلاستی چیست؟

تیپ پلاستی یا رینوپلاستی نوک بینی، اغلب بهترین گزینه برای افرادی محسوب می شود که از جهت یابی رو به بالا یا رو به پایین نوک بینی خود ناراضی هستند. گاهی نوک بینی آن ها گوشتالو بوده و دوستدار تغییر شکل این بخش از بینی خود می باشند. دکتر حسینی نسب به جای بازسازی شکل و اندازه کل بینی، از روش های پیشرفته بسیار دقیق و متمرکز که تنها نوک بینی را مورد هدف قرار می دهد، بهره می برد.

مزایای رینوپلاستی نوک بینی شامل موارد زیر می باشد:

 1. ریکاوری سریع : بیمار مدت کوتاه تری را در مقایسه با جراحی رینوپلاستی جامع سنتی از محل کار خود مرخصی می گیرد.
 2. بسیاری از بیماران تنها از نوک بینی خود ناراضی هستند و در سایر بخش های این اندام خود، مشکلی نمی بینند. دکتر سیدهادی حسینی نسب با درک دغدغه این بیماران در حین حفظ ویژگی ها و مشخصه های منحصر بفرد آن ها، راه حل بی نظیری را برای آن می یابد.
 3. هزینه تیپ پلاستی معمولاً در مقایسه با جراحی کامل بینی کمتر می باشد.

یک نکته مهم بعد از عمل زیبایی بینی گوشتی

کاندیدای جراحی بینی گوشتی باید توجه داشته باشند که به دلیل ضخامت پوست بینی و ضعیف بودن غضروف بینی شان مدت زمان بهبودی کمی طولانی تر از افراد با بینی های معمولی یا استخوانی است.

همچنین میزان کبودی و تورم در روز های ابتدایی در افراد با بینی های گوشتی بیش از بینی های استخوانی است.

هزینه عمل بینی گوشتی

این هزینه در هر فردی با توجه به نکاتی که در بالا ذکر کردیم متفاوت است به همین دلیل بهتر است برای آگاهی از هزینه عمل بینی گوشتی به جراح بینی مراجعه و تحت ارزیابی های وی قرار بگیرید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات