www.Golldennet.com/گلدن نت
مشاوره جراحی بینی | جراحی بینی | جراح بینی | دکتر سید هادی حسینی نسب

مشاوره جراحی بینی

جراحی نوک بینی
جراحی نوک بینی
سپتامبر 8, 2018
هزینه جراحی بینی
هزینه جراحی بینی
سپتامبر 26, 2018
مشاوره جراحی بینی

مشاوره جراحی بینی

در اولین مشاوره جراحی بینی که قبل از عمل جراحی بینی است فرد با جراح بینی درباره دلایل خود از انجام جراحی زیبایی بینی صحبت می کند.

جراح بینی ، بینی و ساختار صورت فرد را بررسی  و درباره نتیجه احتمالی جراحی بینی و روش انجام آن با بیمار صحبت می‌ کند.

موارد متفاوتی وجود دارد که باید در مشاوره پیش از عمل جراحی به آن دقت شود که در ذیل به آن ها خواهیم پرداخت.

 

مشاوره جراحی بینی

 

مشاوره جراحی بینی قبل از عمل

  • سوابق پزشکی

قبل از انجام هر نوع جراحی پلاستیک ، بررسی سابقه سلامتی فرد بسیار مهم است به ویژه در شرایطی که از بیهوشی عمومی استفاده می شود.

  • سلامت عمومی

پیش از این که تصمیم به جراحی بینی گرفته شود باید مشکلات سلامت عمومی فرد مورد بحث قرار گیرد به گونه ای که بیمار باید در صورت مبتلا به هر گونه بیماری مزمن آن را به اطلاع جراح بینی خود بگذارد، این مشکلات شامل فشار خون بالا، بیماری دیابت، مشکلات قلبی، کبد، کلیه، سکته مغزی، سرطان، مشکلات در بهبودی زخم و خونریزی می باشد.

  • جراحی‌ های قبلی

در مورد جراحی بینی ، اطلاع از تمامی جراحی ‌های قبلی اعم از سینوس و بینی یا ضربه و آسیب ‌های قبلی به بینی حائز اهمیت است.

  • داروها

افراد باید از تمامی دارو هایی که استفاده می کنند فهرستی تهیه نمایند و در جلسه مشاوره با خود همراه داشته باشند، زیرا برخی از داروها ممکن است موجب افزایش خونریزی شوند و جراحی بینی فرد را تحت تأثیر قرار دهند.

کاندیدای جراحی بینی باید مصرف آسپرین و محصولات حاوی آسپرین را برای حداقل دو هفته پیش از جراحی بینی قطع کنند. در این شرایط می توانند از استامینوفن کدئین که جایگزین خوبی برای این داروها است استفاده کنند.

  • حساسیت به داروها

در مشاوره جراحی بینی افراد باید درباره داروهایی که به آن آلرژی دارند، آگاهی داشته باشند تا از مصرف آن ‌ها پرهیز نمایند. نوع واکنشی که به دارو نشان می‌دهند به خصوص اگر مشکل تنفسی هم داشته باشند، بسیار مهم است.

سن مناسب برای جراحی بینی

نوجوانی مهمترین سن برای تقویت اعتماد به نفس است. در سنین پایین برای انجام جراحی بینی محدودیت وجود دارد به گونه ای که هر فردی برای انجام این جراحی زیبایی باید از نظر جسمی و روحی به تکامل رسیده باشد، به عبارت دیگر خانم ها پس از ۱۶ سالگی و آقایان پس از ۱۸ سالگی می توانند برای انجام جراحی بینی اقدام کنند.

 

 

 

 

دکتر سید هادی حسینی نسب

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی – جراح بینی خوب

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات